Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

SEO - htaccess a nefunkční obrázky

15. úno 2012 20:17 #89357
SEO - htaccess a nefunkční obrázky od Pavel Petřek
Uživatel
Ahoj, při zapnutém SEO se mi nezobrazují obrázky v článcích. Kdyby se nezobrazovaly vůbec, pochopím to, ale problém je v tom, že se mi nezobrazují pouze v článcích, které jsou v podkategoriích menu. Jeden a ten stejný článek zobrazený na úvodní stránce s obrázkem je na další stránce, která je v podkategorii menu bez obrázku. V hlavní kategorii obrázek mám taky. Nechápu to. Htaccess jsem upravil dle návodu.
Díky za pomoc. ;)

15. úno 2012 20:22 #89359
Odpověď od Bong
Moderátor
Odkaz?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. úno 2012 20:24 #89360
Odpověď od Pavel Petřek
Uživatel

15. úno 2012 20:35 #89362
Odpověď od Bong
Moderátor
Za prvé, nepoužívejte pro názvy souborů diakritiku, ani mezery, to může být vždy problém.

Za druhé, pokud máte obrázek v článku vložený pomocí Obrázky a odkazy - Obrázek úvodníku a Obrázek celého článku, seznamte se s významem a funkcí těchto zvláštních typů obrázků.

Obrázek vložení přímo do článku se vám bude zobrazovat vždy, jestliže má správný formát, název a jeho zobrazení je povoleno.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. úno 2012 20:44 #89363
Odpověď od Pavel Petřek
Uživatel
Děkuji,
ale obrázek má název unikatnivina.jpg a vložen je jako obyčejný obrázek nikoliv pomocí funkce "obrázky a odkazy" v kartě článku přesto se nezobrazuje

15. úno 2012 20:52 #89365
Odpověď od Bong
Moderátor
Tam kde se nezobrazuje, firebug vyhazuje: "NetworkError: 404 Not Found - www.vinoblatel.cz/oceneni-vin/images/unikatnivina.jpg "

Jak, že jste upravoval .htacces? Pro váš hosting stačí použít ten z Joomly a odkomentovat # RewriteBase /

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum