Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Strom menu a moduly nabídky

10. úno 2012 09:11 #89016
Odpověď od Robert
Nováček
Pošlete, mrknu na to. Mám teď chvilku čas.

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

10. úno 2012 10:12 #89021
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím, pokud chceš vidět dva moduly s různou úrovní menu na jedné stránce, musíš vytvořit dvě nezávislá menu. Jedno menu zobrazíš jako hlavní. V druhém menu nadefinuješ 3. úroveň prvního menu jako první úroveň a necháš jej zobrazit v postranním modulu.

10. úno 2012 11:22 #89031
Odpověď od Miloš
Začátečník
To je mi jasné, jenže tím pádem nebude správně breadcrumbs navigace, struktura bude chybná :(
Když se podíváte na cz verzi tohoto webu, je to jasné ( www.fitmin.cz )

10. úno 2012 11:43 #89033
Odpověď od David Kristof
Začátečník
Nevim proc by mela byt navigace chybna.. Budete mit jednu jedinou nabidku, takze struktura navigace bude presne jak si ji udelate.

Ty moduly pak budou zobrazovat stejnou nabidku, jen od jine urovne.

Vyzkousejte a uvidite

10. úno 2012 11:58 - 10. úno 2012 11:59 #89034
Odpověď od Miloš
Začátečník
To je sice pravda, ale když na stránce bude např. 3 moduly s nabídkami, každá z jiné úrovně a zrovna budu na 1. úrovní, tak se zobrazí pouze nabídka 1. a druhé podřazené úrovně, ale 3. úroveň tam nebude vůbec, jelikož není rozkliknutá 2., nebo např. když budu mít další menu, které nemá s tímto nic společného, kliknu na odkaz (v patičce je), tak se nezobrazí menu 2.úrovně, pouze první v tom velkém menu (stromě). Lze vidět na webu, který jsem uvedl ( rus.fitmin.cz )... Když to rozdělím na více nabídek, tak nebudou v pořádku kroky v navigaci (sekce, podsekce atd...)

10. úno 2012 12:22 #89036
Odpověď od David Kristof
Začátečník
Psal jste tady o dvou modulech s nabidkou.. pokud nainstalujete modul u ktereho lze zapnout rozbaleni az do 3. urovne tak to neni problem.. (takove moduly existuji)

Mozna se zkuste zamyslet jestli to co vymyslite nepujde lepe i jinak a pokuste se i ten rozcestnik vymyslet s ohledem na nove poznatky o fungovani menu v Joomla!

Powered by Fórum