Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Multijazyčný web

01. úno 2012 14:56 #88545
Odpověď od jura
Uživatel
Ahoj,
jelikož jsem teď řešil vícejazyčný web, tak mi ten návod pomohl. Stáhl jsem si to PDFko a jel podle něho. Vše je funkční i včetně vlaječek. To znamená, že děláš někde chybu.... Zde je web, kde je to nasazené www.moravia-megannet.eu (ještě není dodělán). Když budeš chtít a dáš mi přístup do administrace tak ti to klidně nastavím.

01. úno 2012 15:37 #88549
Odpověď od Ondra
Začátečník
Tak už jsem to konečně zprovoznil, měl jsem tam skutečně jednu drobnou a nenápadnou chybu :whistle: Až tak složité jsem to skutečně nečekal :dry: B)

01. úno 2012 16:24 #88551
Odpověď od David Pavlíček
Uživatel
Díky, ten odkaz na tutorial (docs.joomla.org/Language_Switcher_Tutorial_for_Joomla_1.6) mi skutečně pomohl a zdá se, že to funguje. Jelikož jsem zatím dělal jen jednojazykové www (a ještě v J1.5), moc jsem nechápal strukturu. A když jsem přestal dělat voloviny jako všechny jazyky nacpané v jednom menu zobrazované jedním modulem, pozvolna se to rozhýbalo...

02. úno 2012 08:56 #88583
Odpověď od Mirek Adamec
Začátečník
tak to sem rád, že to pomohlo. ano ono to ze začátku vypadá složitěji, ale až do toho pronikneš, tak to je vše logické a i přestane se to i zdát složité :)

Powered by Fórum