Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jedna registrace, více webů-konečné řešení

27. led 2012 12:06 #88171
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
pokud to chcete delat takto, mate v podstate jedinou moznost => editace soucasne registrace/prihlaseni tak, aby krom zapisu do jedne databaze se stejne udaje zapsaly do databazi dalsich

dalsi moznosti je napr kopirovani casti DB pomoci cronu, ale to byste jej musel spoustet tak co 1-5 s ci podobne rychle

Joomla! pro každého

27. led 2012 12:24 #88173
Odpověď od Alias75
Nováček
Takže složitost je pro laika jako jsem já, poměrně velká. Osobně si zásah do DB nedovedu představit. Nebo je to jen můj subjektivní pocit, po tom co jsem si DB prohlédl a zapůsobila na mne dojmem něčeho z jiného světa?

Ještě bych se optal jestli je k dohledání nějaký návod, nebo popis jak to celé provézt, jestliže bych celý problém řešil přes rewrite, jak popisuje Honza KR?

Děkuji za Váš čas a ochotu.

27. led 2012 12:32 #88177
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Pokusím se během krátké doby napsat nějaký návod, mod_rewrite je poměrně dost velká duchařina, takže to budu muset i zkoušet.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

27. led 2012 12:37 #88178
Odpověď od Alias75
Nováček
Tak v to jsem ani nedoufal. Jen Vás poprosím, jestli dáte odkaz i sem do tohoto vlákna aby bylo i pro ostatní nějakým přínosem a ne jen naříkáním jednoho neználka.

Děkuji

27. led 2012 13:27 #88180
Odpověď od Alias75
Nováček
Dobrý den

Ještě jsem narazil na jednu možnost. Nechám si ale poradit. Co takové OpenID ? Nebylo by řešením? Narazil jsem na tuto možnost na seznamu, ale ten nemám moc rád. Zatím vše okolo OpenID procházím, ale nešlo by třeba použít openID od Google, jestli něco takového umožňuje?

04. úno 2012 11:58 #88671
Odpověď od Reniezs
Uživatel
Jak jsem již poradil ZDE , řešení je jednoduche.. použij JFusion, krasně to funguje a Wordpress si mužeš třeba zkopirovat několikrat a acc pak maš všude. ted jen řešim problem jak vypnou registraci v Joomle když mam Wordpress master. na netu jsem našel jisty NAVOD avšak to co jsem tam hledal jsem nenašel v joomle tzn: spravu uživatelu jak maji podškrtnutou :( nějaky napad? popř mi pisnite na ICQ 469-014-592

Powered by Fórum