Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Hack joomly z zobaczsobie.pl - prosím o pomoc! :(

14. srp 2015 12:01 #123044
Odpověď od Cony
Moderátor
Obsahově to vypadá jako nějaký log emailů. Konzultoval jste hosting? Není to třeba log zablokovaných, neodeslaných emailů?

17. srp 2015 09:19 #123055
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Hosting jsem já si sám. Hostuji si web na svém Synology doma.
Ty tisíce souborů po vymazání už se neobjevovaly, ale to co mě děsilo bylo že i po čisté instalaci (a to jsem změnil opravdu všechna hesla až na úroveň root pro MySQL) Joomly naskočil v root složce weba soubor dead.letter - to sem netušil že patří k Joomle !!!!!
Protože po (již druhé) čisté instalaci poslední Joomly 3.x se pár vteřin po dokončení instalace objeví zas ten soubor, ale tentokrát obsahuje toto:

Dobrý den M.Zbořil,
Byl/a jste správcem uveden/a jako uživatel webových stránek ...::: Chemikuv webik :::....
Tento e-mail obsahuje vaše přihlašovací údaje, uživatelské jméno a heslo, potřebné pro přihlášení na mzboril.cz/joomla/

Uživatelské jméno: chemik
Heslo: xxxxxxxxxx

Na tuto zprávu prosím neodpovídejte, byla vytvořena automaticky a slouží pouze pro vaši informaci.

Jsem z toho krapet zmaten, ale jestli to patří k Joomle a je to v pořádku pak OK, ale stejně jsem o takovém souboru ještě neslyšel.

17. srp 2015 12:28 #123058
Odpověď od Cony
Moderátor
Soubor dead.letter určitě není běžnou součástí Joomly. Pokud si dáte na google vyhledat synology dead.letter, naleznete např. toto - tedy chyba v nastavení hostingu :P

17. srp 2015 13:19 #123062
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Ano, ano :(
Sem si naběhl. Každému říkám napřed zkus strejdu googla - no a sám provedu tohle. Dobře mě tak.
Jdu se napravit a děkuji.

Powered by Fórum