Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úprava css - virtuemart

19. úno 2014 14:54 - 19. úno 2014 14:56 #114590
Úprava css - virtuemart od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý den,
:( už druhý den se snažím o úpravu vyskakovacího okna ve virtuemartu 2, které informuje zákazníka o vloženém zboží do košíku. Mým cílem je toto okno roztáhnout na šířku což se mi částečně povedlo viz. obrázek , ale já potřebuji dostat nápis "Obsah košíku" na pravou stranu. Kouknul jsem na to Firebugem a ten mi ukázal níže uvedený tag div s identifkátorem : #fancybox-content , kde je bohužel vložen řádkový styl, který má přednost před identifikátorem. No a já bohužel nikde nemohu nalést kde to změnit. Případně ve kterém souboru se tvoří toto okno.
Předem moc děkuji za každou radu
Pokud by bylo potřeba to celé někam nahrát, tak to mohu udělat.

Kód z firebugu: (hvězdičkama jsem označil ten řádek s ID a řádkovým stylem, který chci změnit)
Code:
<div id="fancybox-wrap" style="width: 210px; height: auto; top: 82px; left: 549px; display: block;"> <div id="fancybox-outer"> <div id="fancybox-bg-n" class="fancybox-bg"></div> <div id="fancybox-bg-ne" class="fancybox-bg"></div> <div id="fancybox-bg-e" class="fancybox-bg"></div> <div id="fancybox-bg-se" class="fancybox-bg"></div> <div id="fancybox-bg-s" class="fancybox-bg"></div> <div id="fancybox-bg-sw" class="fancybox-bg"></div> <div id="fancybox-bg-w" class="fancybox-bg"></div> <div id="fancybox-bg-nw" class="fancybox-bg"></div> ******<div id="fancybox-content" style="border-width: 10px; width: 190px; height: auto;"> <a id="fancybox-close" style="display: inline;"></a> <div id="fancybox-title" style="display: none;"></div> <a id="fancybox-left" href="javascript:;"> <a id="fancybox-right" href="javascript:;"> </div>

19. úno 2014 15:05 - 19. úno 2014 15:06 #114593
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Zrovna som vlezený vo virtuemarte :woohoo: - skúste v súbore: components/com_virtuemart/assets/css/vmsite-ltr.css zadať natvrdo: ( riadok 132 ) .floatright,span.floatright{float:right;padding-left:25px;} kde 25px je potrebný odstup. U mňa to funguje a roztiahne to celý box.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

19. úno 2014 15:28 #114597
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Bohužel to není správná cesta, touto úpravou ovlivníte další části vzhledu virtuemartu. :(

19. úno 2014 19:40 #114598
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Tak jsem se pokoušel na to přijít sám a zjistil jsem, že šíře toho okna se mění podle druhého řádku na kterém je informace o přidaném zboží. Informace do toho to okna se vypisují ze souboru : padded.php , který je umístěn ve složce: test-web\components\com_virtuemart\views\cart\tmpl
Zde ale moje schopnosti končí, protože nevím jak přijít na to, kde dochází k výpočtu té šířky a doplnění stylu width.
Pokud by to prosím někdo věděl a prozradil mi to, tak mi tím moc pomůže.
Předem moc děkuji.

20. úno 2014 10:39 #114601
Odpověď od Cony
Moderátor
Nad inline stylem můžete vyhrát příznakem !important
Tedy např.
Code:
.trida {width: 500px !important;}
Dejte odkaz na stránky...
Poděkovali: Pavel

25. úno 2014 07:21 #114654
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Děkuji za radu, ale nakonec jsem od toho upustil, protože tou úpravou ovlivňuji i velikost okna pro obchodní podmínky.

Powered by Fórum