Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pernamentne hlavni novinka

16. úno 2014 09:28 - 16. úno 2014 09:31 #114512
Odpověď od David Peštuka
Uživatel
Dobry den to je to zdrejme co hledam ale v sekci
¨
Správce článků: Úprava článku

jsem u clanku ktery obsahuje informace jez maji byt neustakle na prvnim miste dal datum vytvoreni nekdy na rok 2017 jenze clanek je stale druhy a neni pred novinkou vlozenou vcera, hadam ze razeni asi mam podle data kdyz se sortuji novinky pod sebe kdykoliv pridam nejakou novou.

mozna ze mam nekde nastaveno razeni clanku dle ID nebo nejake jine informace ktera se take aktualizuje pri pridani novehgo clanku, nemohl by me nekdo nasmerovat kde se daji tyto udaje zmenit? ID u clanku je na pevno prepsat mi nejde stejne tak kolonka razeni

dekuji za kazdou novou radu

Prodejce a chovatel exotickeho hmyzu s vasni k macro fotografovani

16. úno 2014 09:50 #114513
Odpověď od David Peštuka
Uživatel
Ješte dodam že ID to asi učitě neni i članky co jsou na xtem miste maji vetsi id nez ten co je nahore. Datum jsem zmenil dle rady u novinky na rok 2017 ale stejne se nezobrazuje jako prvni a drzi si stale sve misto. Mozna je nejaky jiny klic podle ktereho se tyto novinky radi. Pokud by mi nekdo pomojl popripade navedl na cestu jak to provest ma su me kofolu mockrat dekuji:) pridavam obrazek kde je nastaveni samotneho clanku s modulem a datem kdybych necio prehledl. v joomla sice delam ale expert nejsem

bohuzel mi nejde pridat obrazek pres toto forum takze posilam externi odkaz na muj web kam jsem ho nahral. J e to vlastne otevreny articl s datem, vlozenym modulem a infem pokud potrebujete jiny screen staci rict udelam a nahraju.
www.panikudlanka.cz/Obrazky/web/admin.jpg

Prodejce a chovatel exotickeho hmyzu s vasni k macro fotografovani

16. úno 2014 17:51 #114519
Odpověď od Bong
Moderátor
Když píši: řazení článků v položce menu dejte: Nejnovější nejdříve, myslím tím skutečně položku menu. Změna v globálním nastavení se vám projeví pouze v případě nově vytvořené položly menu, nikoli u stávající (jedině, že byste její volby přepnul na globální..

V položce menu Homepage (vaše hlavní stránka) si nastavte v Možnosti rozvržení:

Řazení kategorie: Žádné
Řazení článků: Nejnovější nejdříve
Datum pro řazení: Vytvořeno

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. úno 2014 19:04 #114520
Odpověď od David Peštuka
Uživatel
Dekuji za rychlou odpoved:)

Jen pro upresneni tyto zmeny ktere jste poslal mam udelat presne kde tusim ze v administraci webu asi ne ze? hadam mel bych najit v adresari frintpage a tam na nejakem radku to takto zmenit?

protoze v administraci na hlavni strance mam polozky jako globalni nastaveni,aktualizace. Kdyby jste me trosku vice navedl byl bych vam neskutecne vdecny. web jako takovej jsem upravoval uz hodnekrat a prepisoval kod do aleluja takze nazev souboru ci nejake nazvy hodnot ktere se maji editovat by byly super hadam ze v cestine uprava nejakeho souboru nebude:) diky moc za trpelivost a omlouvam se za zacatecnicke otazky ale jak rikam delam vse pokus a aopmyl + kazdy tyden pravidelne zapominam polovinu postupu:D mozna kdby jste mel cas a prihodil i nejaky screenshot usetrilo by mi to hromadu prace jeste jednou diky

Prodejce a chovatel exotickeho hmyzu s vasni k macro fotografovani

16. úno 2014 19:29 #114521
Odpověď od Bong
Moderátor
:silly: V administraci máte rozbalovací menu Nabídky, klikněte na ni a tam si vyberte vaši nabídku (pravděpodobně Main menu) a opět klikněte.

Otevře se vám Správce nabídek: Položky nabídky se seznamem položek. Vyberte tu, která se jmenuje Homepage, klikněte na ní. V její nastavení upravte parametry jak je popisováno výše.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. úno 2014 20:44 - 16. úno 2014 20:45 #114523
Odpověď od David Peštuka
Uživatel
Tisicere diky:) bylo to hodne schovane a je to asi jedina vec kterou jsem nenasel:) diky diky diky vytrhnul jste mi trn z paty:) resil jsem jiz mnoho problemu takze zustanu na foru registrovany a pokusim se pomoci lidem s vecma ktere znam.

Mate to u me:)

Klidne upravte nazev topicu aby vice odpovidal zadanemu problemu a popripade nekomu pomohl

Prodejce a chovatel exotickeho hmyzu s vasni k macro fotografovani

Powered by Fórum