Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jiná homepage pro registrované uživatele

26. čvc 2013 11:55 - 26. čvc 2013 11:56 #109606
Jiná homepage pro registrované uživatele od Vladimír Kantor
Začátečník
Dobrý den, prosím jak bych mohl udělat jinou homepage pro přihlášené uživatele a jinou pro hosty co nejsou přihlášeni.
Skrýt cokoli pro nepřihlášené je jednoduché,ale jak to udělat obráceně mi nějak uniká ...
Děkuji moc

26. čvc 2013 12:03 #109608
Odpověď od Bong
Moderátor
Je to jednoduché i obráceně, jen Joomla to v základu neumí. Zkuste Advanced module, jak se píše v příspěvcích: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...name=1&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Vladimír Kantor

26. čvc 2013 12:43 #109610
Odpověď od Cony
Moderátor
Poměrně jednoduše toho lze docílit i běžnými prostředky Joomly. Viz zde .
Poděkovali: Bong, Vladimír Kantor

26. čvc 2013 13:17 #109612
Odpověď od Vladimír Kantor
Začátečník
Děkuji,to je moc pěkné,funguje to na položky menu bezvadně,ale na jednotlivy článek mi to nereaguje.
Obsah titulní strany mám článek.Myslel jsem,že vytvořím druhý článek,kde budou jiné informace a tento druhý článek se zobrazí těm co se přihlásí a zase obráceně těm nepřihlášeným se na titulní straně bude zobrazovat jiný článek.

26. čvc 2013 13:28 #109613
Odpověď od Cony
Moderátor
To bude složitější, nemůžete mít položku menu ukazující na dva články, jednou tak a podruhé jinak, a ani nemůžete mít dvě položky manu jako hlavní, jednou pro registrované, podruhé pro neregistrované.

Šlo by to vyřešit buď
- úvodní stránku udělejte jako blog kategorie, nastylujte si jí tak, aby vypadala jako jeden článek, a nasměrujte na kategorii, kde budou dva články, jeden pro hosty, druhý pro registrované.
- nebo, existují pluginy pro skrývání částí článku pro registrované / neregistrované, pohledejte JED
Poděkovali: Vladimír Kantor

26. čvc 2013 13:35 #109614
Odpověď od Vladimír Kantor
Začátečník
Asi zkusím ještě nějaký plugin ... Díky ... Nainstaloval jsem ten výše uvedený modul Advanced module,ale jako vůbec nechápu jak funguje ... nikde ho nevidím :D ...

Powered by Fórum