Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Užívateľská mapa a mapa pre neregistrovaných.

16. bře 2013 22:17 #105542
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Pozná niekto niečo podobné ako plugin Content Restriction, co by fungovalo na Phoca mapy? Aby som mohol skyt text v bubline po klikuti na ikonu. Nieco jednoduche, kde zadam zaciatocny a konecny kod a ohranicim tym text, s ktorym riesim pristup.

16. bře 2013 23:16 #105543
Odpověď od Bong
Moderátor
U Phoca Maps je nefunkčnost pluginu asi způsobena způsobem načítání textu do bubliny. Možná byste na to měl jít z jiné strany a změnit komponentu pro mapy. Teď si nejsem jistý, ale Zh GoogleMap by toto měl zvládat.

A navíc získáte hromadu vlastností navíc, například ta vaše legenda vedle mapy by mohla fungovat automaticky jako modul, aj.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. bře 2013 23:45 #105544
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Uz keby som robil zmenu mapy, tak riesim nieco, co mi zautomatizuje pridavanie registrovanych v Community Buildig na mapu. Teraz to robim rucne. Zatial som vsak nic takeho sikovneho nenasiel.

17. bře 2013 00:44 #105545
Odpověď od Cony
Moderátor
Phoca maps to opravdu nepodporuje, ale můžete je to jednoduše naučit. Udělejte si "template override" na view map, jinýmy slovy, zkopírujte soubor /components/com_phocamaps/views/map/tmpl/ do své šablony do podadresáře /html/com_phocamaps/map/ a přidejte do něj na řádek 134 (hned pod řádek na kterém je komentář "Try to correct images in description")
tento kód
Code:
$markerV->description = JHtml::_('content.prepare', $markerV->description);
Plugin by Vám měl začít fungovat.
Poděkovali: Bong, Goroslavomir

17. bře 2013 11:17 #105550
Odpověď od Goroslavomir
Pokročilý uživatel
Bohuzial, mne to nefunguje. Zobral som subor "default.php" z adresara "/components/com_phocamaps/views/map/tmpl" a v adresari mojej sablony "/html" som vytvoril este adresar "/com_phocamaps/map/", kde som umiestnil subor "default.php". Potom som pridal don riadok, ako ste pisali. Stale mi v bubline ukazuje zaiatocne a koncove oznacenie. Skusam to na subdomene: joomla.funfatal.sk

17. bře 2013 21:40 #105588
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkoušel jsem to, funguje to, budete mít někde nějaký zádrhel. Tak jak to popisujete to je správně, máte nejnovější verzi PhocaMaps? Máte správně nainstalován a zveřejněn ten plugin? Nemáte překlep někde v těch názvech adresářů? Přidal jste ten kód na správný řádek (hned pod tím by měl být řádek začínající $markerV->description = )?

Powered by Fórum