Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Poptávka: Překlad šablony a frameworku

05. kvě 2012 21:38 #93306
Odpověď od Bart
Moderátor

JardaR napsal: Chtěl jsem někdy na přelomu roku přeložit některé pluginy, ale po zjištění, že jazykové soubory používají spíše pro vyplnění místa jsem to zahodil.

Tohle je nejlepší hláška měsíce na JP :lol: :lol:

PS: jsem pro založení kategorie ve foru se jménem "Nej hlášky"

07. kvě 2012 00:20 #93345
Odpověď od Bong
Moderátor
Aha, teď začínám rozumět, proč jsem tomu nerozuměl, když jsem se díval, jak by to šlo přeložit... :)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. kvě 2012 18:12 #93401
Odpověď od Jarda
Začátečník

Bart napsal: O překladu JA T3v2 frameworku vím (dlouho), zkoušel jsem ho - výborný překlad (zrovna ho mám nasazený). Jak říkáš překlad JA je fakt otřes - vím, že jsme spolu řešili problém s překladem JA Comment. Na podobný problém jsem nyní narazil i u frameworku. Šly by ještě dopřeložit určité části? Např. Cpanel.
Překvapil jsi mě s Extension Manager - mám radost, že bude překlad i pro tuto komponentu.


Překlad cpanelu doplněn do verze 2.5.1 přepis. Zůstaly nepřeloženy názvy barev, protože si je tahá z názvů obrázků. Vystaven překlad JA ex.manager 2.5.1.

08. kvě 2012 18:50 #93403
Odpověď od Bart
Moderátor
Paráda, úplný majstrštyk. Díky!

Powered by Fórum