Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rozvržení článků na titulní stránce

15. říj 2012 21:47 #98787
Odpověď od Bong
Moderátor
:woohoo: nebyl by ještě nějaký kameňák?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. říj 2012 22:08 #98792
Odpověď od Cony
Moderátor
9:30
Bong odpovídá...

9:40
"No moc se to nepochopil, když Vám pošlu do SZ přihlašovací údaje, podíváte se mi na to?"

:P

15. říj 2012 22:18 #98797
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

svatas napsal: 9:00
"Nainstaloval jsem nové stránky a píše mi to Jste zde : Home. Prošel jsem celé fórum a nikde jsem nic nenašel. Víte někdo?".......

Naaaahodou frajer zmaknul nahrat cestinu. Horsi to je s tema co napisou You are here: Home :whistle:

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

31. čvc 2013 15:46 #109726
Odpověď od karca
Návštěvník
Dobrý den, mám podobný dotaz, pouze se netýká hlavní stránky (a snad nebude podobně srandovní :-)). Potřebovala bych umístit články do 2 sloupců na stránce (jako jsem to měla původně ve verzi 1.5 Joomly), ale teď s novou Joomlou v. 2.5.11, ať nastavuju, jak nastavuju, tak nic... Prosím, poradíte mi?

Mám nastaveno:

V položce menu, pro které to chci (Knihy) -> Možnosti vzhledu blogu:

Počet hlavních článků 0
Počet úvodních článků 2
Počet sloupců 2
Počet odkazů 5
Řazení pro více sloupců Použít globální
Včetně podkategorií Použít globální

Bohužel stále se zobrazuje vše pouze v jednom sloupci...

Dokonce jsem zkoušela i změnit možnosti nastavení ve Správci článků -> Blog / Hlavní články a zde změnit Počet sloupců: 2, ale ani tahle varianta neudělala nic... a nikde...

Netušíte, prosím, někdo, co s tím? Děkuji předem...

31. čvc 2013 15:54 #109727
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Používáte pro web standardní Joomla šablonu nebo máte nějakou svou (free/placenou)?

31. čvc 2013 16:31 #109729
Odpověď od karca
Návštěvník
Používám free šablonu ze SiteGround.com
Konkrétně siteground-j16-12. Zvolila jsem ji kvůli tomu, že se nejvíc podobala původní šabloně, která už pro novou Joomlu neexistovala...

Powered by Fórum