Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Yootheme Radiance

12. dub 2012 20:00 #92458
Odpověď od Robert
Nováček
Ve witkedit
.wk-gallery-wall * zakomentovat "float: left;"

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

12. dub 2012 20:38 - 12. dub 2012 20:39 #92461
Odpověď od Richter Josef
Uživatel
ou a to najdu kde jestli se mohu zeptat, Jsem začátečník :dry: a co znamená zakomentovat ??? Jsem přistěhovanej němec :(

12. dub 2012 21:30 #92464
Odpověď od Karri
Návštěvník
Pošlete mi přístup do administrace, zkusím to jednodušeji.

12. dub 2012 21:33 - 12. dub 2012 21:36 #92465
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím, měl bys vyhledat stylový soubor pro galerii typu wall - /media/widgetkit/widgets/gallery/styles/wall/style.css a v úvodu zakomentovat nastavení prvku .wk-gallery-wall pomocí značek /* float:left; */ - dále výpis úvodní části souboru

/*
* Widgetkit Gallery: Default Style
*/
.wk-gallery-wall > * {
display: block;
/* float: left; */
}
Pak by to chtělo asi vymazat cache - obsah složky /cache/widgetkit/gallery/
Osobně bych v nastavení galerie upravil rozměry a počty obrázků tak, aby vyplnily celou šířku bloku bez úprav css stylů.
Poděkovali: Richter Josef

12. dub 2012 21:39 #92466
Odpověď od Karri
Návštěvník
Ty rady jsou OK, ale je potřeba si uvědomit, že tuto činnost bude nutné provést po každé aktualizaci Widgetkitu ;)
Osobně bych to v první řadě provedl (respektive to tak dělám), že nastavím rozměr obrázků tak, aby zcela naplnili dostupnou šířku.
Pokud bych chtěl jít cestou úpravy CSS, dopsal bych v šabloně do souboru "custom.css" tuto deklaraci:

.wk-gallery-wall > * {
float: none;
}

Předpokládám samozřejmě, že rozumný uživatel aktualizuje šablony přes FTP a nepřehrává upravené soubory, typicky právě soubor custom.css, fonty, favicon, atd.

12. dub 2012 21:48 #92467
Odpověď od Richter Josef
Uživatel
Fenris: heslo jsem odeslal přes e-mail

a zkusil jsem to jste popsali ale nevím jestlí se to nebude třeba zobrazovat u jiného člověka jinak?? :(

Powered by Fórum