Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

úprava šablony

01. dub 2012 16:38 #91898
úprava šablony od Hondzik
Uživatel
zdravím,
trochu jsem překopal šablonu www.globbersthemes.com/demo/nyc/
Ale jedna z věcí která se mi nedaří je udělat z "menu" vedle slidů (vpravo) klikatelné odkazy.
můj web je na www.destovka.info , od rána se s tím trápím a když ukážu na příslušný text např "čistička odpadních vod" tak se mi i ukáže link kam má text odkazoval... když kliknu pravým a dám otevřít v novém okně tak to funguje.. ale klasickým dvojklikem levým nee :(
text který běží nahoře u "NOVINKY" přitom jde odkliknout normálně.
mám podezření na soubor pagination.php ale programátor opravdu nejsem a googlení a zkoumání metodou pokus omyl... zatím nepřinaší žádné výsledky.
Pokud by to někdo dokázal jsem ochoten ho i finančně odměnit.. protože já už si vážně nevím rady.. díky za každou pomoc.

01. dub 2012 17:07 #91899
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Zkuste ze šablony odstranit soubor hover.js, ve kterém je chyba.

01. dub 2012 17:18 #91901
Odpověď od Hondzik
Uživatel
tak hover.js jsem vymazal.. ale zdá se že problém přetrvává :(

01. dub 2012 21:25 #91903
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Na odkazy je navázán nějaký javascript, který nejsem schopen rozpoznat. Nicméně pomůže vymazání "rel" uvedené u odkazů. To ovšem vyžaduje editaci kódu toho modulu.

01. dub 2012 22:03 #91907
Odpověď od Hondzik
Uživatel
Tak nevím jestli jsem vás správně pochopil, ale v souboru šablony index.php jsem "rel" které byli za každým linkem vymazal, ale myslím že to stále nepomohlo tváří se to pořád stejně... :(

01. dub 2012 23:18 #91914
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Tak jsem si s tím ještě víc pohrál a zjistil jsem, že za vše může kód v souboru faded.js . Bohužel bez přístupu jeho přímé editace přesně neřeknu, co z něj umazat, aby nepřestala fungovat slideshow.

Powered by Fórum