Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Aktivní odkaz v šabloně

25. bře 2014 13:49 #115186
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Našel jsem si tedy index.php. A v nem pozici copyright, protoze email resp. jakykoli text se zobrazuje prave zde.

Kus kodu vypada nasledovne:

<?php if ($this->countModules('copyright')) { ?>
<div id="copyrightmenu">
<jdoc:include type="modules" name="copyright" />
</div>
<?php } ?>


A tam tedy vložím toto:
JFactory::getApplication()->getCfg('mailfrom');

Ale kam přesně to si jistý skutečně nejsem.

25. bře 2014 20:37 - 25. bře 2014 20:38 #115195
Odpověď od Cony
Moderátor
Nebude pro Vás jednodušší zapomenout na programování a na to, že by se email zobrazoval z konfigurace, a prostě si vytvořit modul typu vlastní HTML, zapsat do něj co potřebujete a zveřejnit jej na pozici copyright?
Poděkovali: zbynek

26. bře 2014 08:56 #115200
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Asi určitě .... Nicméně jsem vyzkoušel to jak radíte. Mám na to dva moduly:
DC Joomla HTML Modul a Vlastní HTML

po vyzkoušení obou s: <a href="mailto:jmeno@server.cz">jmeno@server.cz

se na dané pozici správně zobrazí aktivní odkaz na mail, ale po kliknutí bohužel nefunguje - nic to neuděla - neotevře to mail client. Bude tedy nutné nějaké dodatečné nastavení v rámci poštovního serveru nebo windowsu?

Poštovní client je od IceWarp a beží to podle mého na windowsu.

26. bře 2014 10:02 - 26. bře 2014 10:03 #115201
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Ve Vámi použivaném prohlížeči musíte mít přirazeného k "mailto" nějakého poštovního klienta, kterého na daném PC používáte.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: zbynek

26. bře 2014 10:13 - 26. bře 2014 10:15 #115202
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Ha, tak kecam, funguje to. Sorry za spam =)

To se da nekde v konfigurace specialne priradit emailovy client? To by bylo pro me nevyhodne, potrbuji aby to chdoilo bez dodatecneho nastaveni konkretniho PC. A ted jsem to vyzkousel v exploreru a chodi to v pohode i bez nastaveni.
Ufff =)

26. bře 2014 10:48 #115203
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Při instalaci prohlížeče Vám to nastaví přiřazení k poštovnímu klientovi, který je v té době naistalován. Pokud to chcete změnit na jiného klienta tak vám většinou nabídne tuto možnost během instalce daného klienta. Ale můžete to natsavit manuálně. Takže co PC tak může být jiný klient.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: zbynek

Powered by Fórum