Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyhodnocování úspěšnosti a efektivity stránek

22. led 2013 09:35 #102574
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
A co JoomSEF? Děkuji.

22. led 2013 09:50 #102576
Odpověď od Bong
Moderátor
JoomSEF není primárně komponentou pro nějaké statistiky, nicméně spolupracuje s Google Analytics a naměřená data zobrazí v Joomle.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. led 2013 10:32 #102581
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Děkuji za radu. Rád bych vyzkoušel i Google Analytics. Musím pro to stahovat nějakou konkrétní komponentu do Joomly? Doporučil by jste mi něco? Bude to mít logiku, když budu používat obě komponenty, tj. samotný JoomSEF a Google Analytics? Předpokládám, že se dostanu k požadovaným výsledkům pouze přes placenou verzi placenou JoomSEF. Je to tak? Nepostačí mi jen samotný Google Analytics k tomu co potřebuji (viz. můj příspěvek výše)? Já mám momentálně jeden den nainstalovanou free verzi JooSEF (která mi už šlape) a všiml jsem si tam i záložky na Google Analytics. Víte, mně osobně jde o to to vidět a když mi to bude vyhovovat tak to rád koupím. Nechci jen kupovat zajíce v pytli. Asi s tím máte zkušenosti, řekl by jste mi, kde se konkrétně zobrazí naměřená data (v Joomle a a nebo v JoomSEF)? Je Google Analytics i českém jazyce (ten jazyk není až tak důležitý, ale ptali se mě na to)? Děkuji za odpověd. Jak jsem už psal nejsem ještě moc zkušený uživatel a učím se za pochodu.

22. led 2013 10:47 #102586
Odpověď od Cony
Moderátor
Přihlašte se do Google Analytics a projděte si je.

22. led 2013 12:56 #102603
Odpověď od Bong
Moderátor
Já jen dodám. Samotný JoomSEF není na statistiky, ale na vytváření a správu SEF URL a meta tagů stránek. ale umí (v placené verzi) z Google Analytics načítat a zobrazovat data.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. led 2013 14:17 #102608
Odpověď od Karri
Návštěvník
Demo pro iJoomla SEO - seo.ijoomla.com/demo/
Ukázky pro RSSEO Suite:

www.rsjoomla.com/support/documentation/v...144-screenshots.html
www.rsjoomla.com/presentation/RSSeo-Step...y%20Step%20Guide.pdf

Výše uvedené jste ovšem mohl najít sám, stačí do gůglu zadat název komponenty.

Jinak tyto komponenty neslouží primárně k monitoringu náštěvnosti, i když to do určité míry také umí (RSSeo umí načítat data z Google Analytics), ale primárně k podpoře SEO stránek - tvorba a správa klíčových slov, délky a obsahu meta značek, počtu obrázků a uvedení jejich alt popisů, tvorba sitemap, atd.

Powered by Fórum