Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Přesměrování Joomla

23. kvě 2012 18:40 #93906
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Přesměrovávat může i samotný webový server (v závislosti na tom, co můžete nastavit sám, nebo na vyžádání).
Přesměrovávat může i php skript.
Podle odpovědi serveru:
301 Moved permanently
________________________
Hlavičky odezvy
Content-Length 0
Content-Type text/html
Date Wed, 23 May 2012 16:12:08 GMT
Location www.sparks.foizo.cz/
Server Apache
________________________
osobně nepoznám, jestli jde o php skript, nebo nastavení serveru.

.htaccess u některých hostingu je vidět v "lepších" FTP klientech (třeba FileZilla)

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

24. kvě 2012 11:39 #93923
Odpověď od foizo
Uživatel
napsal jsem maila na hosting no, když nic tak hold udělám novou čistou instalačku a budu to muset všechno znovu dodělat =o/

25. kvě 2012 08:04 #93952
Odpověď od foizo
Uživatel
takže hosting mi jenom potrvdil že to může být .htaccess a měl by to být ten který vidím, ale v něm žádná zmíňka o přesměrování nastavená není (viz. výpis z .htaccess výše). Takže to bude asi problém někde jinde, v templatu to asi nebude prootže to nefunguje ani po změně templatu, napadá Vás někoho něco kam mrknout kde by se toto nastavovalo? Prohledávám soubory joomly atd jestli neobsahuje url sparks.foizo.cz ale to je asi běh na dlouhou trať. Redirect checker mi akorát napíše:

Response
Checked link: www.americanpitbullterrier-sparks.cz

Type of redirect: 301 Moved Permanently

Redirected to: www.sparks.foizo.cz/


To mi ale jaksi nepomůže když newím který skript a kde to dělá...

25. kvě 2012 08:51 #93954
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
To Vám toho hosting moc neřekl...
Pokud to není v souborech, může to být v databázi (stáhněte si export DB, prohledejte obsah).
Nastavení domény, nebo hostingu jste kontroloval?

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

25. kvě 2012 09:01 #93955
Odpověď od foizo
Uživatel
Co se týče hostingy to by mělo být všechno v pořádku, kort když mi funguje administrace joomly normálně.. co se týče database zkusim ten export a prohledám to no

25. kvě 2012 09:10 #93956
Odpověď od foizo
Uživatel
tak jsem zkusil v phpadminu vyhledat ve všech tabulkách sparks.foizo.cz s parametrem "všechna slova" a výsledek "Celkem: 8 odpovídajících záznamů"

1x _modules
1x _k2_items
1x _k2_comments
1x _extensions
1x _contact_details
3x _acymailing_history

Powered by Fórum