Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Nezobrazuje se login do administrace

13. dub 2012 10:44 #92480
Odpověď od Bong
Moderátor
To chcete říci, že po jakémkoli odhlášení po nečinnosti vám Joomla přestaví oprávnění? B)

Vazby mezi jednotlivými tabulkami databáze, najdete ve schématu: www.bongovo.cz/component/content/article...hema-databazi-joomla

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. dub 2012 10:49 #92481
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
nene nic takového, psala jsem, že jsem si hrála s nastavením práv a pak jsem bylo po 8 minutách (jak jsem si nastavila) vyhozena pro nečinost z administrace a to je v pořádku ale nedošlo mi, že když nastavím pro PUBLIC zákaz loginu do administratora ( www.XXX.cz/administrator tak že když mne joomla vykopne z důvodu nečinnosti tak pro ní budu v tu ránu taky PUBLIC a nenabídne mi už možnost loginu :-)

13. dub 2012 10:49 #92482
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
hahah pastička... sama na sebe :-)))

13. dub 2012 10:54 #92483
Odpověď od Bong
Moderátor
Při implicitním nastavení se PUBLIC do backend administrace stejně nepřihlásí, pro tuto část nemá oprávnění. Není třeba se v tom tedy dále šťourat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Avadesign

13. dub 2012 11:09 #92484
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
neřešila bych to a neštourala bych se v tom kdybych se mohla přihlásit do administrace, jenže to mi právě ted nejde...
:silly:

13. dub 2012 11:17 - 13. dub 2012 11:19 #92485
Odpověď od Bong
Moderátor
Obráceně. Protože jste šťourala, teď musíte řešit. :)

Dle schématu související tebulky:

_users
_core_acl_aro_groups
_core_acl_aro_groups_aro_map
_core_acl_aro
_core_acl_aro_sections
_session
_groups

Když porovnáte tyto tabulky s originálními, měly by být rozdíly vidět.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Avadesign

Powered by Fórum