Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Nezobrazuje se login do administrace

11. dub 2012 19:09 #92398
Nezobrazuje se login do administrace od Avadesign
Návštěvník
Zajímavý problém v Joomla 2.5.4.
Byla jsem odhlášena z důvodu nečinnosti a vykopnuta v administrace.
:whistle:
Ale když jsem se chtěla nalogovat zpět, ukazuje se mi přilozený náhled, prostě není kam se zalogovat, at kliknu na cokoliv, nezobrazí se mi login form.
Sáhnu si do svědomí a říkám si, že jsem si hrála s nastavením přístupu na úrovni PUBLIC a zakázala jsem publicům aby viděli administratora :-)
No po vykopnutí z administrace jsem ovšem asi pro Joomlu také public a jsme v rejži...
Hrabu se tady v phpMyAdmin a koukám ve které tabulečce se asi skrývá to kouzelné zaklínadlo... omlouvám se ale web kterého se to týká je mé kamarádky, která prodává elfy a víly... www.isiss.cz trojským koněm napadený vymazaný komplet a znovu nahozený právě dnes do čisté instalace joomly 2:5:4 a nové databáze a přesto rarášek opět útoči?

Přílohy:

11. dub 2012 22:24 #92408
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
tabulka _extensions
plugin plg_authentication_joomla (mozna, nevim, co presne jste zakazala)

Joomla! pro každého
Poděkovali: Avadesign

12. dub 2012 08:11 #92418
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
Kéžby, na authentification jsem se koukala jako první dle návodu tady.
Tohle musi být v právech:
Nastavení joomly v administraci v nastavení jednotlivych přístupu pro publik, registrovaní, admin, super admin.

12. dub 2012 08:13 #92419
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
Naběhne mi administrace ale bez moznosti loginu viz obrázek výše.

13. dub 2012 10:14 #92476
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
Je to nebezpečná blbina, protože jakmile vás joomla vykopne pro nečinnost tak jste publik a nikdo vás už do administrace nepustí,
zbývá otázka ve které tabulce MYSQL se tohle nastavuje zpátky???
Přílohy:

13. dub 2012 10:41 - 13. dub 2012 10:41 #92479
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
typuji VIEWLEVELS

Powered by Fórum