Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Nezobrazuje se login do administrace

13. dub 2012 11:22 #92486
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
no a to je záhada hlavolamu, já v té nové databázi isiss.cz nemám ani jeden soubor acl_aro...
na jiném webu (v databázi) jsem ted tyhle acl objevila a už mi bylo jasný kde se to opraví ale... soubory nikde...

13. dub 2012 11:24 #92489
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud vám chybí tabulky v databázi, bude toto právě příčinou, že se nemůžete přihlásit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Avadesign

13. dub 2012 11:55 #92492
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
vtipné, takže nahazuji instalaci znovu.. jak se to mohlo stát je mi záhadou, do té doby než mne to vyhodilo z adminu jsem do mysql nešáhla. Začínám si myslet něco o prokletí isiss nějakým šamanem.

13. dub 2012 14:05 #92498
Odpověď od Bong
Moderátor
A dala jste alespoň u těchto stránek na dobře míněné rady a napřed změnila kompletně všechna hesla, atd? Ono smazat zavirované je pouze malou částí potřebných úkonů.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

13. dub 2012 14:19 #92502
Odpověď od Avadesign
Návštěvník
naprosto... 12 ti a více místná bez logiky slov.. databáze nebyla smazaná a nová do ní nahraná, byla vytvořená nová, na jiném prostoru, počítač MAC přes své vlastní kontroly ještě 2xdenně projíždím ESETEM.
Kamarádka ještě nedostala heslo ani přístupy. Jakmile přestanu pracovat, zamykám mod_security na hostingu. FTP samozřejmně vypnuté na hostingu od intalace. Nic z předešlého webu se na novém nepoužívalo, jedeme uplně od nuly. Fakt záhada.
Akorát že na hostingu byly včera velké poruchy ohledně kterých jsem s nimi komunikovala... takže mohli zrovna třeba na serveru během vytváření nové instalace dělat, možnosti jsou různý i ten jihoamerický zlý čaroděj připadá úvahu.

13. dub 2012 14:49 #92505
Odpověď od Bong
Moderátor
Pak jsou ty kouzla opravdu jen na vás, případně hostingu. :)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum