Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

guestbook a hodnotenie

25. bře 2012 20:33 #91669
guestbook a hodnotenie od Michal
Začátečník
dobry den ,
chcel by som sa opytat ci existuje nejake rozsirenie ktore by bolo ako kniha navstev kde by zakaznici pisali ako su spokojny s webom ci sluzbami + hodnotenie (nejake hviezdicky) aby to bolo aj vizualne vidiet.je nejaky taky modul ma s tym niekto skusenost?

nainstaloval som aspon phoca guestbook ale nezobrazuje sa mi a neviem prist na to ako mu nastavit umiestnenie resp. nevidim ziadne nastavenie v administracii...? mohol by mi prosim niekto poradit ako na to?
dakujem

25. bře 2012 21:43 #91680
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste nějakou komponentu pro komentáře. To je taková kniha návštěv s hvězdičkami a komentovat můžete každý článek zvlášť.

extensions.joomla.org/extensions/contact...ck/articles-comments

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Michal

26. bře 2012 23:12 #91706
Odpověď od Michal
Začátečník
zial sa mi rozbehol len jeden aj ten nefungoval dobre, existuje nejaky navod ako si napisat vlastne rozsirenie pre joomlu 2,5?

stacil by koment s hviezdickami + moznost nahrat fotku (ak by fotka nesla tak by to az tak nevadilo)

27. bře 2012 00:51 #91707
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Takze vy nechcete nejakou "navstevni knihu".... Ale spis nejaky Testimonials.
No pro J! 1.5 bych vedel hned, treba toto je asi to co chcete. Ale pro J! 2.5 to neni tak jednoduche, tech rozsireni obecne jeste moc neni, ale zkuste pohledat neco tady . Mozna se vam neco zalibi

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

27. bře 2012 06:08 #91709
Odpověď od Bong
Moderátor
Možná vám pomůže jedno staré vlákno . Třeba pochopíte k čemu tato hodnocení (vaší firmy, stránek,...) jsou a jak se dělají... :)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. dub 2012 14:41 #92082
Odpověď od Michal
Začátečník
to chapem ze je to na dve veci ale....

mozem doporucit tento, nakoniec sa mi ho podarilo rozbehat ....

extensions.joomla.org/extensions/contact...ack/guest-book/13340

Powered by Fórum