Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nezobrazuje se menu

23. bře 2012 22:47 #91607
nezobrazuje se menu od Stanislav
Uživatel
Dobry den, aktualizoval jsem z 1.0.11 az na 2.5 - clanky a administrace se zda ok, ale nezobrazuje se mi menu - zkousel jsem asi 6 templatu a vsude bez menu - delam nekde chybu?

skolamagie.cz/novyweb/jupgrade/
Přílohy:

23. bře 2012 23:18 - 23. bře 2012 23:26 #91608
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Jake menu, to co mate na starem webu vlevo?

1. Modul s menu mate prirazeny na spravnou pozici a hlavne ke spravne sablone?
Pro Beez20 co tam mate musite pro menu v levem sloupci nastavit Position 7

Ale uplne nejlepsi bude, kdyz si prvne nainstalujete sablonu, kterou hodlate pouzivat a az pak budete prirazovat, at to zbytecne nedelate xkrat.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Stanislav

24. bře 2012 08:03 #91609
Odpověď od Stanislav
Uživatel
super mam to. Ted jsem prenesl web do rootu (upgradge jsem radsi delal do jine slozky) a vidim pouze obrazek templatu bez clanku bez niceho - podle me je nekde spatne nastavena cesta, ale nenasel jsem... skolamagie.cz/

Dik

24. bře 2012 08:22 #91610
Odpověď od Bong
Moderátor
Jakým způsobem jste přenášel?

Jediné cesty, které musíte upravit najdete v configuration.php: public $log_path a public $tmp_path

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. bře 2012 08:28 #91640
Odpověď od Stanislav
Uživatel
Zkopiroval jsem veskery obsah z uspesne migrace - skolamagie.cz/novyweb/jupgrade/ do rootu webu skolamagie.cz , dal jsem prepsat vsechny soubory - delal jsem to dvakrat, tak by tam zadny soubor nemel chybet....

25. bře 2012 10:35 #91643
Odpověď od Bong
Moderátor
Soubory přeneste nějak spolehlivě, například pomocí Akeeba Backup.
Složka www musí být před nakopírováním nové verze prázdná. Stávající www přejmenujte (např. na wwwold) a složku www vytvořte znovu. Do této nové prázdné složky nahrajte migrovanou novou verzi pomocí kickstart.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum