Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Menu jako submenu v jiném menu

22. bře 2012 20:40 #91554
Odpověď od Bong
Moderátor
V podstatě se tu řešilo aby se při změně, například názvu položky, změnila tato automaticky i v jiném menu. Proto jsem psal, že se ona položka musí být v menu pouze jednou, ale může být zobrazena vícekrát v různých modulech...

Samozřejmě běžně můžete při vytváření menu využívat různá menu, moduly i přiřazení modulů položkám dle libosti. Jen toto využití musí dávat smysl, aby fungovala také drobečková nápověda a vše odpovídalo i skutečné hierarchii stránek, aby si například vyhledávače "nemyslely", že se na ně snažíte ušít nějakou boudu...

Nápovědu k menu najdete třeba zde: docs.joomla.org/Tutorial:Creating_a_submenu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. bře 2012 09:38 #91563
Odpověď od jarsmid
Začátečník
Díky za tu nápovědu.
Na příkladu psů a koček jsem si ujasnil o co jde - zobrazení nižších úrovní menu v samostatných "menu" v závislosti na vyšší úrovni.
Nicméně možnost jednoho hlavního menu a jeho "rozstřihání" pomocí modulů (bez ohledu na úrovně) zřejmě nelze, což mi ani tak nevadí. Jenom mě tato diskuse vnukla tuto myšlenku.
Díky za Vaší snahu pomoci.

Powered by Fórum