Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nelze nastavit šablonu jako výchozí.

18. bře 2012 16:49 #91332
Zdravím,
mám problém. Aktualizoval jsem Joomlu 1.7.3 na Joomlu 2.5.3. Pomocí aktualizačního nástroje ve správci rozšíření. Po aktualizaci se vše tvářilo v pořádku, ale nyní nastal problém s tím že když si nastavit nějakou šablonu jako výchozí tak to nejde. Když zaškrtnu nějakou šablonu a kliknu na tlačítko "Nastavit jako výchozí" Vypíše mi Joomla hlášku "Nejprve proveďte výběr ze seznamu". Ale to je blbost protože já už mám provedený výběr ze senamu.
viz. Obrázek


Nevíte kde by mohla být chyba?

PS: Pokud by to již zde na fóru bylo tak se omlouvám, ale nenašel jsem to.
Přílohy:

18. bře 2012 16:56 #91334
Odpověď od Bong
Moderátor
Jakým způsobem jste aktualizaci prováděl? Po aktualizaci jste zkontroloval databázi i případně nenainstalovaná rozšíření?

www.joomlaportal.cz/index.php/clanky-mai...-aktualizovat-joomlu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. bře 2012 17:00 - 18. bře 2012 17:01 #91335
Odpověď od splitex
Uživatel
Psal jsem to již v příspěvku... prováděl jsem ji za pomoci aktualizátoru v Joomle. TEDY: ROZŠÍŘENÍ -> Správce rozšíření -> Aktualizace -> Aktualizovat.

A databázi ani nenaninstalovaná rozšíření jsem nekontroloval. Jaksi netuším jak :-(

18. bře 2012 17:04 #91336
Odpověď od Bong
Moderátor
Ve Správce rozšíření najdete spoustu nových zajímavých funkcí:

Instalace
Aktualizace
Správa
Pátrání
Databáze
Varování


Tam to zkuste... A nebo pročtěte článek, je to tam napsáno také.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. bře 2012 17:08 #91337
Odpověď od splitex
Uživatel
Vše sem prolezl.....
Databáze je prý OK a aktuální
Varování žádná
A Pátrání? tam se mi zobrazil JCE Editor ale zase je to v checkboxu takže ho nemůžu (nainstalovat, Instalovat, aktivovat, aktualizovat) nebo co by to s ním vlastně dělalo.

18. bře 2012 17:15 #91339
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkusil jste jiný prohlížeč? Něco podobného jsem viděl. Buď to bylo prohlížečem, nebo pomohla opětovná aktualizace - stáhnout na disk kompletní instalaci a nainstalovat, jako rozšíření.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: splitex

Powered by Fórum