Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea LightBox- html i modul, otevření na úvodní stránce

17. bře 2012 17:48 #91302
Hezký sobotní podvečer.

Koukám na možnosti vložení lightboxu a trochu se v tom zamotávám. Proto bych uvítal radu někoho kde se v tomto vyzná více než a já nemusí jít poměrně dlouhou cestou pokusů a omylů, jako já.

Potřeboval bych lighbox, který zobrazí hlavně html, nebo ideálně i modul z joomly.

Otevření při vstupu na stránky. Samozřejmě s možností zavření. Ideálně když by si náhodně vybíral ze souborů různé html soubory. Tedy náhodné otevírání předem definovaných.

Děkuji

17. bře 2012 18:15 #91304
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

17. bře 2012 23:02 #91311
Odpověď od Alias75
Nováček
Předem děkuji za radu. Vypadá to velice dobře. A jednoduše. Jen bych se zeptal. Zobrazit jde pouze text z článku na který kliknu?? Tedy který zobrazím? Alespoň jen tak jsem ho rozchodil.

17. bře 2012 23:13 #91312
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
NO to ja nevim, ja to nepouzivam. Jen jsme to nasel, kdyz jste se ptal. Ale ptate se asi na to jestli tam jde vlozit i modul, ze. V tom odkaze nalevo je i PRO verze (placena) kde jde do lightboxu dat i modul.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

17. bře 2012 23:37 #91313
Odpověď od Alias75
Nováček
Aha tak to jo. Myslel jsem že s tím máte zkušenosti. No jde mě o to, že tam nejde zobrazit text z článku, který není zobrazený, tedy odkliknutý (hrozné vyjadřování :-) ) .

Tak ještě budu hledat a snad i někdo bude vědět. Placená verze asi ok, když by se jednalo o komerční stránky, ale to jsou moje pidi webky a tam placené věci nebudu dávat.

Ještě jednou děkuji

18. bře 2012 12:01 #91314
Odpověď od Robert
Nováček
A zkoušel jsi RokBox ?

Joomla! od verze 1.5 -- ONEbit --

Powered by Fórum