Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Nezobrazuje se nic

04. bře 2012 20:57 #90835
Odpověď od Zacpal
Návštěvník
joomla na tom webu už byla, jen jsem chtěl aktuální.

04. bře 2012 21:38 #90840
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
A smazal jste obsah databaze z te stare joomly nez jste zacal do te same ladovat novou?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

04. bře 2012 21:50 #90842
Odpověď od Bong
Moderátor
J2.5 si generuje unikátní prefix tabulek, tam bych problém neviděl.

Na začátku píšete: Nainstaloval jsem na čistý web Joomla 2.5 a v zápětí: joomla na tom webu už byla, jen jsem chtěl aktuální...

Můžete tedy zobpovědět alespoň základní otázky? Instalace je úplně nová, čistá, s originální šablonou a váš hosting je vhodný pro Joomlu? Na hostingu nic nezůstalo z předchozí? Kopírované soubory jste porovnal, případně nakopíroval pořádně, jak jsem psal v předchozím? Odkaz na nefunkční web?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. bře 2012 06:59 #90857
Odpověď od Zacpal
Návštěvník
Průběh byl takový. Na webu jsem měl nainstalovánu joomlu 1.5, která fungovala v pořádku. Udělal jsem upgrade na joomla 2.5, ale nefungovalo to korektně, nějak mě nefungovaly některé moduly a byly obdobné problémy. Proto jsem smazal všechny soubory, vymazal kompletní databázi a nainstaloval joomlu 2.5 od začátku. Instalaci jsem stáhl z joomla portálu, přes FTP jsem překopíroval soubory a nainstaloval. Ani na originální šabloně se mě nic nezobrazí, jednou nebo 2x se mě zobrazil web. Ale bez jakéhokoliv zásahu se to opakuje. Zkoušel jsem web zobrazit v IE i Mozzile. Nefunguje ani náhled z administrace. Zkusil jsem nainstalovat jinou šablonu, staženou z webu, který je free a je u ní uvedeno že je přímo pro joomla 2.5, ale je to úplně stejné. Teď zkusím vše nainstalovat znovu a poté zde napíši jak to dopadlo

05. bře 2012 08:40 #90860
Odpověď od Zacpal
Návštěvník
Tak asi byla chyba v instalaci, po nové instalaci je již vše v pořádku, se základní šablonou se web již zobrazuje. Ale nově stažená šablona nefunguje vůbec. Přitom je u ní uvedeno že je vytvořena pro tuto verzi joomly. Tak se ještě zkusím zeptat. Kde bych sehnal spolehlivé free šablony, které fungují.

Děkuji

05. bře 2012 08:41 - 05. bře 2012 08:43 #90861
Odpověď od Zacpal
Návštěvník
DarkSafari.zip
ještě přidávám tu šablonu která nefunguje

Powered by Fórum