Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Platba kartou / prevodem na ucet

23. úno 2012 21:21 #90295
Odpověď od Pertl
Návštěvník
Ok.
Moc diky za vypomoc.

06. bře 2012 14:25 #90937
Odpověď od Jiří Biolek
Uživatel
snažil jsem se s gopay vykomunikovat modul pro joomla 2.5, ale bez úspěšně nemají ho a v brzké době ani mít nebudou což osobně moc nechápu. Navíc mi tvrdili, že jsem jediný kdo má zájem o integraci do VM 2 :-(
ospověděli mi toto:
Dle vyjádření našich programátorů bychom museli vytvořit kompletně
nový modul pro virtuemart 2.0. Z kapacitních důvodů Vám bohužel
nemůžeme v blízké době slíbit vytvoření tohoto modulu.

Nicméne pokud máte zájem s GoPay platebním systémem navázat spolupráci
jsou možné 2 alternativy:
1. využít služeb našich partnerů
2. realizovat integraci svépomocí

cena varianty ad1)
modul pro VirtueMart 2.0 je za 4 990 Kč, podpora při implementaci 890 Kč / hodina.

a k druhé variantě ti pošlou aktuální API platební brány GoPay spolu s Integračním manuálem.

Nemáte někdo jiné levnější řešení?

06. bře 2012 14:51 #90940
Odpověď od Pavel Šebesta
Začátečník
Řešení mě napadlo:-)
Spojit se tady přes komunitu a budeme je bombardovat o verzi VM2.0.x a třeba se dočkáme:)
P.

Harley-Davidson Club Praha Nejstarší společenství vlastníků motocyklů Harley Davidson na světě
Motocykly Harley-Davidson - informace, návody, postupy, novinky

06. bře 2012 15:22 #90941
Odpověď od JR
Začátečník
Loni jsem s nima taky chvíli komunikoval ohledně implementace modulu do VM 1 a můžu potvrdit. Není s nima žádná domluva, nejeví zájem a melou stále dokola jak kafemlejnek. Je to škoda.

07. bře 2012 19:45 #90996
Odpověď od Jiří Biolek
Uživatel
Spojit se a bombardovat je, je dobrý nápad, ale jde vidět, že je to dobrý business, když nemají zájem o dálší zákazníky pojďme se tedy raději spojit něco vytvořit a dělat jim konkurenci :-) :)
Když sebou budou stéjně laxně mrskat máme vyhráno :-)

14. říj 2014 11:21 #118442
Odpověď od Lukáš Čermák
Začátečník
Zdravim, už je to trochu starší vlákno, ale chci se podělit o info. Právě řeším integraci gopay na joomlu 2.5 a VM2.0 a dostal jsem od nich zprávu, že prý vývoj přesunuli na externího dodavatele a to www.easyjoomla.cz .

Ty ovšem modul nabízejí za 79E, což mě dost mrzí , když gopay se na stránkách všude chvástá, jak mají vše zadarmo a hlavně moduly pro open systémy.

No nicméně jsem dostal mailem modul pro 1.5 a chtěl bych se zeptat, zda je vůbec reálné to přepsat na 2.5?

V opačném případě je vhodné použít jejich zdrojové kódy api co mi poslali? Nebo je nejlepší si koupit modul od konkurence na www.website21.cz/ za cca 1700,- Kč??

Mockrát díky za jakýkoliv info

Čermy.

Powered by Fórum