Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

strom menu

14. úno 2012 15:14 #89275
strom menu od Petr Kopelent
Uživatel
Ahoj,
tvořím jeden web v joomle 2.5.1. Jako základ šablony jsem použil skylab.
Potřubuji vytvořit hlavní menu vodorovně v hlavičce webu, kde po kliknutí na určenou kategorii bude uživateli kromě zobrazení hlavního článku nabídky taky zobrazeno postraní vertikální menu. Toto vertikalní menu bude ještě děleno do dalších úrovní.
Z přiloženého obrázku je to snad jasné.
Toto jsem dokázal za pomocí více nabídek. Ale je pak problém se strukturou webu a hlavně drobečkovou navigací (ignoruje se hlavní menu). Takže bych to potřeboval všechno dostat do jedné nabídky a pouze si u module vertikálního menu vybrat od které položky v nabídce se má zobrazovat.
Pokud někdo víte jak na to budu moc vděčný za rady.
Přílohy:

17. úno 2012 16:22 #89509
Odpověď od Petr Kopelent
Uživatel
Opravdu nidko neznáte nějaké rozšíření, které by to řešilo ? Už jsem fakt bezradný :(

17. úno 2012 17:07 #89513
Odpověď od Bong
Moderátor
Pamatujte na základní poučku JEDNO menu a VÍCE modulů, které si nastavíte dle potřeby. Jedině potom nebudete mít problémy s drobečkovou nápovědou a i vyhledávače budou spokojené...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. úno 2012 17:32 #89514
Odpověď od Petr Kopelent
Uživatel
To bych já strašně rád. Zatím všechny moduly které jsem našel (teď naposled Accordeon menu light) umí třeba zobrazovat menu od určité úrovně, ale né pouze potomky jednoho otce.
V schémátku které jsem uvedl: můžu říct "zobraz položky od druhé úrovně", ale nemůžu říct "zobraz položky spadající pod Link 1". Když tohle dokážu, tak budu velmi spokojen B) .

17. úno 2012 21:47 #89575
Odpověď od JoNy
Nováček
Zdravím, doporučuji swMenuFree - funguje například TAKTO

18. úno 2012 00:09 #89615
Odpověď od Petr Kopelent
Uživatel
Díky za tip. Vyzkouším a dám vědět, jak to funguje.

Powered by Fórum