Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kritika na JoomlaPoral.cz

09. úno 2012 21:53 #88995
Odpověď od Lojza
Uživatel
A jak se k tomu stavíte Vy - provozovatelé/administrátoři?
Téma bylo zamčeno.
09. úno 2012 22:54 #88998
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
tak jsem si počet a musím se pousmát co se tady zas vyklubalo.
Je jasné že DOTY a LOJZA je jedna osoba. Snad píše nějakou práci nebo článek a tak se stále vyptává a snaží se rozvířil vzduch.
Jedno je ale jisté! Ať je to jak chce, tak jsem vděčný za fungující JoomlaPortal. Je takový jaký jsme si ho vybudovali mi všichni jeho uživatelé. Mě osobně už mnohokrát pomohl a těch pár aktivních, mě věnovalo svůj volný čas. A zadarmo!
Celému Joomlaportalu mohu jen poděkovat.

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.
Téma bylo zamčeno.
09. úno 2012 23:04 #89001
Odpověď od Lojza
Uživatel
A z čeho tak uvažujete? Já jsem si na nic nestěžoval. Naopak jsem upozornil na kritiku JoomlaPortalu. Jsem rád za to, že JoomlaPortal je, protože kde jinde vzít informace a rady v češtině? I když má portál některé nedostatky.
Téma bylo zamčeno.
09. úno 2012 23:18 #89002
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel

lojza napsal: A z čeho tak uvažujete? Já jsem si na nic nestěžoval. Naopak jsem upozornil na kritiku JoomlaPortalu. Jsem rád za to, že JoomlaPortal je, protože kde jinde vzít informace a rady v češtině? I když má portál některé nedostatky.


Prostě mám takový pocit. Je to prostě celé úsměvné a vykonstruované. Podsouváte slova a určujete směr této diskuze :) Škoda, že nemůžem porovnat IP adresy, bylo by to ještě veselejší.
Ale je to taky mechanizmus, jak tento web posunout dopředu. :)

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.
Téma bylo zamčeno.
09. úno 2012 23:28 #89003
Odpověď od Bong
Moderátor
Koudy to není jen pocit :). Jinak, toto je přímo ukázkový případ jednoho z druhů trollingu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Téma bylo zamčeno.
09. úno 2012 23:29 #89004
Odpověď od Lojza
Uživatel
Pocit je to pěkný, ale ptám se, z čeho tak uvažujete? Pocit je na nic.
Buďte rád, že jste spokojen s portálem.
Téma bylo zamčeno.
Powered by Fórum