Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca vytvoří jen 1. náhled

20. úno 2019 16:11 - 20. úno 2019 16:11 #139045
Odpověď od Cufe
Admin
Nejspíš napíšu článek, že když jste na wed*su, že prostě budete mít problém s funkčností webu, když nahráváte soubory přes FTP.

Jděte do zákaznické administrace > příslušný webhosting > v levém menu Nástroje > nástroj Oprava práv u souborů > klik na tlačítko Opravit práva souborů

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

20. úno 2019 16:47 - 20. úno 2019 16:47 #139046
Odpověď od vejvik
Začátečník
To jsem už zkoušel, ale pro jistotu zkusil znova v administraci opravit práva souborů a nic, výsledek - vytvořila se složka thumbs a ani ten první náhled se nevytvořil
Stáůe píše joomla vytváření náhledů, stránka se obnovuje a nic.

jak bych tedy měl soubory nahrát, zkusím to klidně jinak, jestli to potom půjde

20. úno 2019 18:58 #139047
Odpověď od Cufe
Admin
Zpravidla u Phoca Gallery nebývá chyba a pokud jsou práva na wed*su srovnaná, tak ani na wed*su ne. Už se mi stalo, že byl špatně nahrán na FTP obrázek nebo měl chybu, zkusil bych načíst obrázek u kterého to dělá. V daném případě mel obrázek vadu a následek byl ten, co popisujete. Pomohlo přehrání obrázku.
Odpověď jak nahrávat na wedosu soubory na ftp: nainstalujte Phoca Commander a nahrajte skrz něj, nemusíte pak řešit opravu práv na wed*su.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

20. úno 2019 19:39 - 20. úno 2019 20:15 #139049
Odpověď od vejvik
Začátečník
Zkusím už cokoliv, jelikož jsem zoufalý, co teď

třeba teď jak si s tím pořád hraju, tedy spíše pořád dokola zkouším, jestli to nezačne jít, tak se vytvořil i náhled číslo 2, ale jinak to zamrzne a konec. Dokonce před chvílí jsem zakázal vytváření náhledů a uložil a přesto jakmile jsem klikl na kategorii obrázky, tak se začaly vytvářet, a to i v druhém prohlížeči. Pomohlo odhlásit se a zapnout až po chvíli.

jinak fotky jsou v pořádku, to jsem kontroloval a pro jistotu zkoušel u vícero složek s fotkama. Když v joomle dám obsah/správce medií, tak jednotlivé obrázky se načtou, jsou v pořádku.

20. úno 2019 19:41 #139050
Odpověď od vejvik
Začátečník
Tak koukám Phoca commander, je až pro joomlu 3, já mam 2.5, takže asi nezkusím

20. úno 2019 19:51 - 20. úno 2019 20:37 #139051
Odpověď od vejvik
Začátečník
Tak jsem teď zkusil ještě jak píše H13 filezila a změnit atributy, opět se vytvořil další náhled číslo 3, ale pak konec a další se nevytváří a v konzoli po stisku F12 to neustále při každém načtení stránky vytváření náhledů napíše
Přešlo na ze-vzduchu.cz/administrator/index.php?op...iew=phocagalleryimgs

když jsem se opět z admonistrace joomly odhlasil, uzavřel i prohlížeč, a znova zkusil, tak jsem to opět vygenerovalo další náhled, již 4. v pořadí, zkouším v FF a Chrome, bez dopňků, antivir vypnutý, už netuším, co víc zkusit.

byla by nějaká dobrá duše, ať vyloučím že je chyba v mém PC, propůjčím přihlášení do joomly a at zkusí zda pojede generování náhledů

tak jsem vytvořil přihlášení pro případného dobrovolníka, pro jistotu jsem otestoval, zda přihlášení funguje, když jsem klikl na obrázky, tak se kupodivu vytvořil náhled 5 a hned skočilo 6, už jsem myslel, že to funguje, ale na 6 se to zastavilo, ale vytvořily se dva nahley po sobě :-), pak to zamrzlo

Powered by Fórum