Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca vytvoří jen 1. náhled

20. úno 2019 20:49 #139052
Odpověď od Bong
Moderátor
V administraci webhostingu použijte tlačítko Opravit práva.

Zkuste si přepnout v Phoca Gallery - Možnosti - záložka Uživatelé:

Hromadné nahrávání: Ano (pouze administrace)
Typ hromadného nahrávání: HTML5 nahrávání

Uložte a přejděte do Obrázky, klikněte na tlačítko Hromadné nahrávání.
Tam už si můžete vytvořit novou složku dle potřeby a když si do ní vstoupíte, tak stačí přepnout na záložku Hromadné nahrávání a z PC si pouhým přetažením nahrát obrázky, které chcete.

Pak už s tím pracujete, jak už znáte.

Vzhledem k hostingu je to velice rozumné řešení, dělat to, "jak se má". Odpadne vám spousta problémů. Myslím, že u takto nahraných obrázků vám vytváření náhledů bude fungovat (tedy jestli to zase nebude padat s nedostatečnými prostředky hostingu). Minimálně to otestujte.

OT: stejně bych na vašem místě uvažoval o migraci na J3, bude to jednodušší.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. úno 2019 21:01 #139055
Odpověď od vejvik
Začátečník
Diky vyzkouším, a dam vedet

No přechod na joomla 3 nevim jestli bych dal, tenkrat z 1.5 na 2.5 jsem se s tim pachtil a neustale dotazoval, až mi jeden uživatel zdejsiho fora tomajkl pomohl a radeji mi udelal, opravil co bylo třeba

20. úno 2019 21:28 - 20. úno 2019 21:33 #139056
Odpověď od Bong
Moderátor
Z 1.5 to nemuselo být jednoduché. Tentokrát by to mělo být jednodušší. Teď vás zlobí galerie, ale třeba mapový systém, tuším, v téhle verzi už nerozeběhnete.

Nějaké prostředky na automatický převod mám, můžeme to zkusit. Když tak se ozvěte a já vám na oplátku poradím, nad kterou vesnicí se prolítnout :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. úno 2019 21:41 - 20. úno 2019 22:13 #139057
Odpověď od vejvik
Začátečník
Zkontaktoval jsem emailem, díky za ochotu Bong.
Pravda, mapy taky nějak zlobí.
A opět když jsem se přihlásil po zapnutí pc, tak se vytvořily další dva náhledy, a potom konec, ikdyž jsem vypnul vytváření náhledů, tak pokaždé se vytvářejí po přepnutí na fotografie. Ani odhlášení nebo vypnutí prohlížeče nepomáhá. Si myslím, že chyba je v galerii.

jinak jsem se koukal, a joomla se hlásí na 2.5.23 jako aktuální a 2.5.28 nenabízí, ani po přepnutí na krátkodobou podporu nenabízí update na 3.x

jinak jsem zkusil to nahrání jak jsi psal, zkusil jsem 20ks fotek, nahrály se skoro hned, ale jakmile jsem zapnul vytváření náhledů, tak stejný problém, zaseklo se to na 1. a konec, tak ani toto nepomohlo

21. úno 2019 00:21 #139059
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, mě to spíš připadne, jako kdyby jsi měl nějaký problém s tím, že prohlížeč nechce provést redirect na další fotku. Že udělá tu jednu a potom se nechce přesměrovat :idea:

Zkoušel jsi různé prohlížeče?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

21. úno 2019 07:06 #139061
Odpověď od vejvik
Začátečník
Ano, zkousel jsem FF a Chrome, i s vypnutymi doplnky i s vypnutym antivirem a pořád stejné

Powered by Fórum