Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Aktualizacia VM v SK

14. úno 2015 16:35 #120183
Odpověď od KilJeaden
Začátečník
Tak aktualizaciu som spravil, na prvy pohlad vyzera ze je to OK, ale preco mi tak zmensilo text kategorii kuk tu www.slovensky-med.sk/ da sa to niekde nastavit, lebo nenasiel som v nastaveniach nic take.

Dakujem .

E-shop so zábavnou pyrotechnikou: e-shop.ppyro.eu/ [/b]

14. úno 2015 17:53 #120185
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Protože se vám aktualizací přepsaly css. Nastavení pro to není, musíte přepsat css a to nejlépe v override, aby jste to po každé aktualizaci nemusel dělat znova.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

14. úno 2015 18:03 #120186
Odpověď od KilJeaden
Začátečník
Vite mne amaterovi prosim napisat kde to presne hladat a zmenit.

Dakujem.

PS: Povodne nic nebolo menene ohladne velkosti textu.

E-shop so zábavnou pyrotechnikou: e-shop.ppyro.eu/ [/b]

14. úno 2015 18:35 #120187
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Otevřete si web např. v Chrome, najedte kurzorem na inkriminovaný nadpis a klikněte pravým tlačítkem myšičky a zvolte Zkontrolovat prvek.
Hledáte tohle
Code:
.category-view .row .category .spacer h2 a
u toho máte font-size, pohrajte si s ním.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

14. úno 2015 19:14 #120189
Odpověď od KilJeaden
Začátečník
Problemom je ale to ze neviem na webe v ktorom subore to mam upravit, ak v hlavnom css tak neviem pri ktorom to mam hladat, ci som tam nenasiel z toho co mi to vyhodilo ked som dal preskumat prvok, ale ako vravim som amater dost.

E-shop so zábavnou pyrotechnikou: e-shop.ppyro.eu/ [/b]

15. úno 2015 18:17 #120202
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
No soubor ve kterém to máte upravit máte podtržený hned vedle .category-view .row .category .spacer h2 a
když na něj najedete ukáže se vám přesná cesta. Ale to je přímo pro komponentu VM, takže pokud to nechcete upravovat po každé aktualizaci VM, tak mrkněte přes FTP do template /html/... a upravte to tam

Já vám nemůžu psát krok za krokem, to bych popsal celou stránku tady. Pokud chcete z amatéra přejít alespon k tomu, že tyto základní věci si budete umět udělat sám, tak to chce trošku snahy a hledání. Co to je override a jak jej dělat vám na google popisuje hromada stránek..

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum