Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jquery nefunguje ve zkopírovaném článku

10. pro 2014 14:28 #119280
Ahoj,
Potákám se s velice podivným problémem a nedovolím si říct, zda je chyba v samotné knihovně a nebo v joomle.
Mám článek a společně s ním se natahuje několik modulů řízených přes js, jquery - vše funguje dobře.
Udělám kopii tohoto článku at už pomocí save as copy nebo new a zkopirovat / vložit html source a v tomto druhém článku přestane fungovat jquery.


problém řeším i tady:
forum.joomla.org/viewtopic.php?f=615&t=868184

10. pro 2014 14:45 #119281
Odpověď od Bong
Moderátor
Bez odkazu na stránku s chybou a dalších podrobností to nepůjde.

Tipnu si: co je to za moduly? Jsou vůbec schopné pracovat ve více kopiích na jedné stránce? Nechybí vám pro každý unikátní ID?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. pro 2014 14:49 #119282
Odpověď od ZAJDAN
Začátečník
podobnych clanku mam mnoho a vsechny funguji, tady ani neni problem s modulem ale, nepracuje muj vlastní jquery kod...v te zminene kopii (limitace na pocet je dovolim si rict vyloucena)

10. pro 2014 15:10 #119286
Odpověď od ZAJDAN
Začátečník
debugger mi nehlasi zadnou kritickou chybu u mne ve scriptu, ale prave v oficialni knihovne, proto je to zvlastni

10. pro 2014 15:46 #119290
Odpověď od Cony
Moderátor

ZAJDAN napsal: debugger mi nehlasi zadnou kritickou chybu u mne ve scriptu, ale prave v oficialni knihovne, proto je to zvlastni

Na tom není nic zvláštního, pokud do knihovny posíláte špatná data, chyba se samozřejmě projeví až v knihovně, i když je vlastně u Vás v kódu.

Bez odkazu na stránky s chybou je to jen věštění...

10. pro 2014 16:45 #119293
Odpověď od ZAJDAN
Začátečník
take jsem nad tím přemýšlel, ale kdyby byla špatná vstupní data nejel by ani ten původní, přičemž v něm je vše ok....jen udělám koii a šup...přestane fachat

Powered by Fórum