Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Potvrzení věku

23. led 2013 15:39 - 23. led 2013 15:41 #102726
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Petře (steel), buď te tak laskavý a vyvarujte se vypadů proti ostatním. Už jednou jsem chtěl zasáhnout v jiném vlákně, ale včas jste výpady zmírnil. Myslím, že by jste již věku 18 let měl mít základy slušného chování. Pokud vím u Vás na webu se za toto dostává ban, že?

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

23. led 2013 15:52 #102729
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
drzoun ghost jeste pise
jen jsem rekl svuj nazor, se kterym nemusite souhlasit, ale zretelne jsem jej oznacil i pro ty mene chapave

vy ale pisete neco jineho, nez nakonec chcete
chcete neco prokazovat => musite to mit nekde ulozene (TXT, DB, magnetofonova paska, 5 1/4 disketa, papir,... - to je uplne jedno)
ze to neni prukazne vam tu jiz bylo receno
slozity plugin jsem nepsal, psal jsem jen, ze musi byt chytrejsi => obsahovat logovani do TXT souboru coz je par radku kodu (pak mate sice prokazane, ze IP v case X a datu Y pristup odsouhlasila, ale k prukaznosti pri lamani chleba vam to nestaci, jak jsme jiz vam rekli)

takze drzoun gost vam navrhuje, at nejprve premyslite a pak napisete co nejpresnejsi zadani/specifikaci, protoze pokud si data o odkliknuti nebudete nikam ukladat (komponentou, module, pluginem, sciptem, fotkou, ...), tak vase zakladni podminka, kterou jste chtel = prukaznost, pada
to je jen na zamysleni

uz se k vam nebudu vyjadrovat a vas zbytecne znechucovat a sebe zcela zbytecne okradat o cas, ktery mohu vyuzij jinak a jinde ci s nekym jinym, kdo dokaze dobre minenou radu pochopit, kriticky ji vyhodnotit a pripadne prevest do praxe

Joomla! pro každého
Poděkovali: Petr Steel

23. led 2013 16:35 #102732
Odpověď od Petr Steel
Pokročilý uživatel
Dobrá, to už je něco jiného než po mě vyjet. Omlouvám se za moje vytočení a neslušné chování.

Jednou jsem si hrát s PHP a objevil jsem, jak PHP souvisí s txt souborem jak ho otvírá atd, napadlo mě ten modul naučit, aby to logoval.

Větsina vás si myslí, že je to neprůkazné, zbytečné a na nic. Stejně, ale zkusím udělat, aby to logovalo, ale nespíš se mi to nepovede a jenom si to znefukčním.

Díky všem za rady ( i ghostovi ;) ) , názory a postřehy.

23. led 2013 16:50 - 23. led 2013 16:51 #102733
Odpověď od Bong
Moderátor
Škoda, že neumíte číst. Technik webhostingu vám napsal: checkbox do formuláře + atribut v SQL tabulce uživatelů, tedy napsal to samé co ghost a já na začátku. Registrace => tabulka uživatelů => záznam o přístupech (ověřených, pod heslem) => plná kontrola kdo a kam může dle typu registrace.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Petr Steel

23. led 2013 17:12 - 23. led 2013 17:19 #102735
Odpověď od Petr Steel
Pokročilý uživatel

Bong napsal: Škoda, že neumíte číst. Technik webhostingu vám napsal: checkbox do formuláře + atribut v SQL tabulce uživatelů, tedy napsal to samé co ghost a já na začátku. Registrace => tabulka uživatelů => záznam o přístupech (ověřených, pod heslem) => plná kontrola kdo a kam může dle typu registrace.


Milý Bongu, velice rád Vám vysvětlím kdo neumí číst.

Technik webhostingu, kde je web hostován :

Sdělil jsem osobě, která toto má řešit , že jde o stránky, bez hambatých obrázků, že je to jen taková seznamka, pro hledání sexuálního partnera. Odpovědí mi bylo, že bych tam měl mít nějaké takové potvrzení webu.

Hledal jsem dál, a na internetu jsem našel :

Pokud je to na chatu v místnosti, kde je tématem sex, je na provozovateli toho webu zajistit, aby tam nechodily děcka. Ty pak můžeš kdykoliv hodit vinu na provozovatele, že tam pustil někoho, do tam nemá být. No a ten, protože nemůže fyzicky ověřit věk, se zase odvolá na potvrzení o plnoletosti při vstupu na stránku. Je to na úrovni vlastnoručního podpisu při registraci, kterou slečna potvrdí, že už jí bylo 18 a provozovatel webu se odvolá na „zfalšovaný podpis“ a porušení pravidel. Takže je to průšvih té holky, že dělala něco, co neměla a všechny podfoukla.

Obvykle na prokázání souhlasu stačí checkbox do formuláře + atribut v SQL tabulce uživatelů :-)Zdrojáky webu do nějakýho online verzovacího systému jako je GitHub atd., kde je vidět kdy, kdo a co měnil…Kdyby na věc přišlo, podívá se na to ne soudce, ale soudní znalec. Podle commit logu stáhne příslušnou verzi, prubne v sandboxu a porovná data…

ErrorDocument 500 - Interní chyba systému. :D

Jinak ano, v pohodě berte toto téma jako vyřešené díky ;)

Powered by Fórum