Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Tvorba webu

12. lis 2010 10:26 #67107
Odpověď od František
Uživatel
Že mě někdo pošle do pr..., jsem předpokládal. Ale že mě někdo pošle do banky pro peníze a ještě mi stanoví diagnózu F165, to mě tedy nenapadlo. A těď vážně. Jak jste přišel na to, že veškeré riziko ponese programátor? Ten dostane za svoji odvedenou práci zaplaceno. Nebo to snad funguje jinak?

12. lis 2010 11:35 #67112
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale já vás nikam neposílal. Jen se vám snažím naznačit, že jste našetřil na Octavii, ale požadujete Boeing. Tedy programátor dodá Boeing, ale dostane zaplaceno za Octavii, ovšem s výhledem.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. lis 2010 11:38 #67113
Odpověď od Víťa Kápička
Uživatel
2 Amatér: poradím ti k věci: katalog lze, používá se na to VirtueMart s vypnutým košíkem. Více skupin nelze, ale to by se dalo ošéfovat v VirtueMartu. Načítání dat odněkud by také neměl být problém, to už ale chce ruční práci.
Navrhuji: na webtrh.cz je sekce Redakční systémy, zkus se tam pozeptat, v jakém systému by tohle šlo udělat a podle toho si tam pak až dej poptávku. Třeba přes Joomlu je tam dost schopných lidí, kteří by tohle uměli.

Jinak cigarety za 15kKč jsem tedy ještě neviděl.

A ještě 2 Amatér: nic si z toho nedělej, on je to taková zdejší "figurka". Ničemu nerozumí, jenom se naváží do lidí, viz třeba tady ty jeho bláboly:
www.joomlaportal.cz/forum/43-problemy-s-...17-vm-staeni-souboru

12. lis 2010 13:09 #67130
Odpověď od František
Uživatel
Díky za radu k věci.

Powered by Fórum