Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

3GPhones.cz - nejlepší moderní portál

01. bře 2007 13:21 #16630
Odpověď od Dr.ik
Uživatel
Rád by jsem, ale momentálně jsem švorc protože platím grafiku a kód :) Ano, teprve se rozjížďí, ale toto téma je velice oblíbené :)

01. bře 2007 13:31 #16631
Odpověď od Roman Kršňák - Joomla4u
Uživatel
No ale jak už jsme ti tady psali. To co si teď platíš, tak si platíš zbytečně pokud chceš jet na Joomle. Ty potřebuješ šablonu do Joomly a pak si teprve můžeš hrát s grafikou. To už se ale opakujeme :S

01. bře 2007 13:45 #16634
Odpověď od Jiří Růžek
Uživatel
Patrik Vogl napsal:

Rád by jsem, ale momentálně jsem švorc protože platím grafiku a kód :) Ano, teprve se rozjížďí, ale toto téma je velice oblíbené :)

Jestli platis kod, tak nejsps nepotrebujes joomlu. A naopak, pokud chces joomlu, platis ted nejspis neco zbytecne... jako u te grafiky :)

Mimochodem, ted me vazne pobavila ta tvoje cenzurovana anketa Libi/nelibi :)))

Příspěvek editován: coleus, v: 01/03/2007 13:52

01. bře 2007 13:58 #16637
Odpověď od Dr.ik
Uživatel
To se jako nedá zasadit tahle "šablonka" (html,css) do tohodle RS nebo co?

01. bře 2007 14:06 #16638
Odpověď od Trevi
Uživatel
Patrik Vogl napsal:

Rád by jsem, ale momentálně jsem švorc protože platím grafiku a kód :) Ano, teprve se rozjížďí, ale toto téma je velice oblíbené :)


Tvuj postup je znacne nelogicky a chaoticky. Nechapu, proc si delas navrh, kdyz jeste nemas RS. A nemas rad sablony? Pak si to nechej jen v html, nebo php. RS je zalozeny na sablonach.

Jsi svorc? Vlastni chybou...nejdriv RS, pak sablona, prizpusobeni sablony, naplneni webu....

01. bře 2007 14:18 #16639
Odpověď od Dr.ik
Uživatel
No rozhodně se zde inteligentních odpověďí nedočkám. Neptám se, jak co mám udělat, ptám se, kdo mi dá HTML návrh do RS. Ne, rs není založený na šablonách, wiz rs2 :)

Powered by Fórum