Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Virtuemart - cena od

Virtuemart - cena od 18. zář 2018 14:11 #137068

Ahoj,
nenapadlo by vas jak nejjedonudeseji zaridit, aby bylo zobrazeno ve virtumeart (jako katalog) cena od..to slovo od..

myslel jsem jen dopsat nekde do nejakeho souboru pred product-price nebo tak..nenapadlo by vas neco? diky moooc
  • GanjaNIN
  • Zkušený uživatel
  • Obdržená poděkování 48
Poslední úprava: 18. zář 2018 14:12 od GanjaNIN.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Virtuemart - cena od 18. zář 2018 14:40 #137069

Nejjednodušeji přepsání jazykové konstanty. V administraci si otevřete Rozšíření - Správce jazyků - Přepsání, Vlevo zvolte češtinu veřejnou část, dejte nový, vpravo zadejte do hledání "cena", najděte si text který chcete změnit, klikněte na něj, skočí Vám doleva do formuláře kde si ho v poli text upravíte dle potřeb.
  • Cony
  • Moderátor
  • Obdržená poděkování 1085
Následující uživatel poděkoval: GanjaNIN

Virtuemart - cena od 24. zář 2018 20:02 #137108

No, taky jsme to nějednou řešil. Jazyková konstanta vypadá jednoduše . . . ale za předpokladu, že "od" je kompletně veškeré zboží. Já měl dost často polovinu zboží s pevnou cenou a druhou polovinu s variantama, kde jsem chtěl "od" použít.

Možná nad tím někteří mávnou rukou, ale mi by to vadilo, kdyby to "OD" psalo i v tomto případě. Ale možná by to šlo vyřešit nějakým jednoduchým pluginem, který by (v případě, že produkt má dvě a více variant s cenovým rozdílem) dopsal před cenu to slovo "od". Ale zase . . . muslo by to umět poznat, že se opravdu mění cena. Dost často může být na výběr jen barevná varianta produktu a ta může být pořád za stejnou cenu :) Nebo by mohly být ceny variant s slevou, což sice nepředpokládám, ale i to se může stát.
  • ma®vays
  • Joomla Expert
  • Obdržená poděkování 124
Následující uživatel poděkoval: GanjaNIN
Vygenerováno za 0.090 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 603 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu