Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Zobrazení menu

10. říj 2015 22:00 #123870
Zobrazení menu od Ernst
Joomla Expert
Dá se zobrazit některé menu rozdílně dle přihlášeného uživatele?

10. říj 2015 22:22 #123871
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Standardně lze modul zobrazovat pouze v závislosti na skupině, ve které je uživatel přiřazen. S použitím rozšíření Advanced Module Manager Pro je možné zobrazoní modulu i na základě ID uživatele.

11. říj 2015 01:45 #123872
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
vypadá to dobře, ale hned po instalaci komponenty a odhlášení uživatele zůstane jen bílá stránka, kde již nená´í možnost zobrazení, nemáte s tím nějakou zkušenost? web je ssl

11. říj 2015 23:26 #123882
Odpověď od Cony
Moderátor
Bílá stránka znamená nějakou chybu v PHP, zapněte si hlášení chyb a zjistíte co to je za chybu.

Zobrazovat moduly pro konkrétní uživatele má smysl, jen pokud máte omezenou množinu uživatelů, pokud ne, zamyslete se nad skupinami uživatelů, vytvořte si přístupová práva a používejte ta.

12. říj 2015 11:21 #123891
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Já jsem tohle vyřešil, ale sem jsem to nenapsal. www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...ancet-module-manader .
Větší sranda je, že jsem si nezapsal přesně postup a když jsem to dělal na ostrém webu, tak to tam nefungovalo. Na něco jsem zapomněl a teď zaboha nemohu přijít na co a to jsem si ještě navíc neudělal zálohu toho funkčního.
Tak teď ten postup dělám znovu :sick:

12. říj 2015 12:26 - 12. říj 2015 12:27 #123898
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Díky za radu, já měl vsugerováno, že mám hlášení chyb zapnuto a jak jsem to obnovoval z ostrého webu, tak tam bylo vypnuto.
A pak už mně to trklo, hlásilo to chybu recacaptcha a já blb při těch změnách dal modulu registračního formuláře zobrazení na všech stránkách. A na to ten modul není připraven, musí se volat z jiného menu. Stačilo dát nezobrazovat na žádné stránce

Ono se někdy nevyplácí hledat chybu ve 4 ráno

Powered by Fórum