Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Prosba o pomoc

16. srp 2015 09:57 - 16. srp 2015 09:59 #123050
Prosba o pomoc od Ernst
Joomla Expert
Byl by mi někdo ochotný pomoci najít, kde jsou v projektu umístěna třídící kritéria pro přehled uživatelů. V modulu jsou natvrdo 3 ale já tam potřebuji přidat ještě další. Nepotřebuji to upravit, jen navést. V databázi to velmi pravděpodobně není a ve zdroji to nemohu najít. Nechci to zadarmo.
Pokud má někdo zájem a chuť mi pomoci, napíšu mu odkaz na web a přihlašovací údaje.

17. srp 2015 12:15 #123056
Odpověď od Cony
Moderátor

ernst napsal: kde jsou v projektu umístěna třídící kritéria pro přehled uživatelů.

Nepochopil jsem úplně co vlastně hledáte, pole filtrů v seznamu uživatelů v administraci? Pokud ano, tak ty nijak jednoduše nerozšíříte, resp. znamenal by to hack jádra Joomly, a musel by jste neustále při každé aktualizaci hack kontrolovat a obnovovat. Neexistuje třeba nějaká komponenta pro správu uživatelů, která by měla filtry tak jak potřebujete?
Poděkovali: Ernst

Powered by Fórum