Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Instalace Joomla 3.1.5

22. zář 2013 13:05 #111284
Instalace Joomla 3.1.5 od Jan Weisgerber
Začátečník
Zdravim vespolek! Rád bych se zeptal, jak vyřeším problém s instalací Joomly 3.1.5. Nahrál jsem soubory na FTP server, ale když zadám v prohlížeči url adresu, tak mi to napíše následující info:

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/tmp:/u2/www/mail:/usr/lib/php:/u2/www/web-tvorba_eu/data/:) in /u2/www/web-tvorba_eu/data/www/pah/libraries/loader.php on line 485. Fatal error: Interface 'JView' not found in /u2/www/web-tvorba_eu/data/www/pah/libraries/joomla/view/base.php on line 20

Správně by se měla zobrazit stránka, kde zadám základní parametry jako přístupy na FTP a do databáze, abych rozběhl základní kostru redakčního systému. Napište mi Vaše nápady, jak toho docílit!

S pozdravem,
JW

Jan Weisgerber
Realizace na internetu
GSM: 774 373 709

22. zář 2013 13:36 - 22. zář 2013 14:36 #111288
Odpověď od Bong
Moderátor
To mi řekněte, jak chcete nabízet svoje znalosti o tvorbě webu, když nezvládáte ani začátek? Vaše hláška je vyhledatelná na Google a byla i řešena ve vláknech tohoto fóra .

Proč na web nenasazovat Joomla 3.0 a další STS verze?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum