Konec Fortnite? Oblíbená online hra nefunguje. Update: Chapter 2

14.10.2019 00:00 2764 zhlédnutí
Redakční

Fortnite je online střílečka z dílny společnosti Epic Games, ve které hráči bojují proti sobě na malém ostrově, dokud nezůstane pouze jediný hráč, jako vítěz. Hra Fortnite je velmi populární a navíc zdarma.

Avizovaný začátek nové jedenácté sezóny skončil pro milióny hráčů tak, že se namísto nové mapy světa zobrazila jen jakási animace černé díry.

Nejprve se spekulovalo o pádu serverů. Podle DownDetectoru zasáhl výpadek především západní Evropu. Stránky DownDetector nabízí v reálném čase přehled o výpadcích a dostupnosti známých internetových služeb. Nakonec to vypadá na dobře promyšlený marketingový tah. PlayStation ujistil hráče, že se nemusí bát o zakoupené položky a skiny Fortnite.

Fortnite downdetector

V Epic Games si dali záležet. Na Twitteru smazali všechny své tweety. Na oficiálních stránkách www.epicgames.com, Twitteru, Youtube a Twitch platformě stále běží živý přenos. Kolem černé díry se v průběhu několika hodin objevovala různá čísla a někteří z hráčů Fortnite přemýšleli, zda se nejedná o nějaká vodítka.

fortnite twitter

Mnoho příznivců této online hry se děsí toho, že je to konec Fortnite. Podle všeho se zdá, že jde o konec předchozí fáze hry. Nikdo neví, jak dlouho bude současný stav trvat. Už je to více jak jedenáct hodin, co hráči Fortnite mohou sledovat animaci černé díry a domýšlet si, co se s Fortnite Battle Royale děje.

Aktualizace: Fortnite kapitola 2 (Chapter 2) je k dispozici. Skočte do nového světa.

Fortnite Chapter 2


Líbil se vám článek?
(10 hlasů)
Mozilla Firefox zakázal všechny doplňky prohlížeče
Předchozí článek Redakce Joomlaportal  05.05.2019 2610
Mozilla Firefox zakázal všechny doplňky prohlížeče
Redakční
Mozilla vydala rychlou opravu určenou k reaktivaci doplňků prohlížeče Firefox poté, co včera bez...

Štítky:

Nové články

Související články