Přihlásit se

Nová verze Joomla 4.0 RC1 je určena především pro vývojáře rozšíření a Joomla šablon, aby mohli vše připravit pro vydání stabilní verze Joomla! 4.0. Testovací weby postavené na RC verzi lze převést na verzi stabilní, ale RC verzi nikdy nepoužívejte na produkčním webu.

JAKÝ PŘÍNOS PRO VÁS BUDE MÍT JOOMLA 4?

Joomla4Speed
S Joomlou 4 budete těžit ze zvýšeného výkonu. Joomla 4 dodá vašim stránkám potřebný nárůst výkonu.


Joomla4Accessibility
Ať už je velikost vašeho webu jakákoli, přístupnost je nutností a Joomla 4 od začátku poskytuje nejlepší přístupnost ve své třídě.


Joomla4Security
Provozování webu s moderním dobře napsaným kódem vám pomůže udržet si náskok, pokud jde o bezpečnost. Výhody jsou nesčetné, pokud jde o zajištění co nejlepší ochrany vašich dat a dat vašich klientů.


Joomla4Workflows
V kombinaci s mnoha vylepšeními ve správci médií si autoři obsahu zamilují nové pracovní postupy a správce médií.


Joomla4Emails
Díky novému systému e-mailových šablon je snazší než kdy dříve zajistit, aby e-maily, které váš web posílá, odpovídaly sdělení a značce.


Joomla4Search
Pokud jde o vyhledávání, nehledejte nic jiného, inteligentní vyhledávání v systému Joomla 4 je zatím nejlepší.


PRO KOHO JE JOOMLA URČENA?


Joomla4All
Joomla 4 je pro všechny. Joomla 4 je nejnovějším CMS systémem světové úrovně, který vám umožní spustit web s vědomím, že může růst s vašimi potřebami a potřebami vašich zákazníků. Joomla 4 je zdarma k použití, zdarma ke stažení a je to software s otevřeným zdrojovým kódem.

Nainstalujte si Joomlu ještě dnes a rozvíjejte svou budoucnost. Joomla 4.0 RC1 můžete stáhnout na adrese joom.la/4rc1 nebo vyzkoušet na adrese launch.joomla.org.

Více informací a dokumentace: https://www.joomla.org/announcements