Přihlásit se

Ve dnech od 29. do 30. března 2019 se ve Vídni koná již 3. ročník JoomlaDay™ Austria. Pro účastníky nabídne přednášky, workshopy, ale i certifikace (Joomla! Certification Program™). JoomlaDay™ proběhne ve dvou dnech a zúčastní se ho přes 100 účastníků. Bude se zde konat minimálně 20 přednášek a 3 workshopy.


JoomlaDay™ je určen jak zcela novým uživatelům a začátečníkům, tak i profesionálům, vývojářům, webdesignerům nebo grafikům. Pro mnohé české uživatele je tento JoomlaDay™ v této době pravděpodobně nejbližším Joomla! dnem v okolí. Přednášky jsou sice převážně v německém jazyce (některé jsou v angličtině), ale je zde možné potkat členy Joomla! komunity z celého světa a není problém dorozumět se zde v anglickém jazyce (převážná část uživatelů, kteří mají němčinu jako mateřský jazyk, mluví plynule anglicky).

Na tomto Joomla! dni se setkají vývojáři, kteří momentálně intenzivně pracují na verzi 4 (Joomla! 4), tedy i z tohoto hlediska půjde o zajímavé setkání, protože hlavní a dominantní téma bude právě tato připravovaná verze.