Přihlásit se
Vy, kteří používáte Mambo si možná řeknete, proč se kolem tohoto dělá na mamboportal.cz takový humbuk? Vždyť čeština pro Mambo existuje, tak co. Možná jste prováděli instalaci před dlouhou dobou a nepamatujete si to. Ale nebyla náhodou instalace v angličtině? Angličtinu však při instalaci mít musím! Nemusím, ne-mu-sím!
Tento oslí můstek jsem použil proto abych se mohl plynule dostat dál (chápavější vědí, z které reklamy jsem čerpal). Ve spolupráci s rakouským kolegou Michaelem a jeho Mambo Multi Language installerem jsem vytvořil překlad, který češtinu do instalace přidá. A zároveň také do backendu a správcovské části. Vše si pohodlně při instalaci vyberete (podporováno je samozřejmě i kódování windows-1250 nebo ISO-8859-2, jak je každému libo.)

No a protože byla zjištěna i bezpečnostní chyba, dovybavil jsem instalační soubor i touto opravou. Jedná se samozřejmě o tu opravu, která je nutná pro AdminLanguage, protože na něm je MMLi postaveno.

V naší sekci ke stažení tak najdete kompletní soubor, který stačí jen rozbalit a už můžete instalovat vše v češtině. Nemusíte nic stahovat zvlášť a doinstalovávat, či přepínat. Mělo by to být automatické.

Snažil jsem se provádět spoustu testů s instalací jak ve Windows tak pod Linuxem a snad jsem všechny mušky vychytal,  ale očekávám vaše připomínky zde pod článkem /pochvala je také vítána).

Ať vám slouží!
{moscomment}