Přihlásit se

Zhruba před měsícem jsme zde vyhlásili e-mailovou akci na mapování zájmu. Výsledky najdete v přehledné infografice uvnitř článku. A také ještě něco navíc.

Nejdříve zmiňovaná grafika :

Na základě tohoto mapování se pokusíme oslovit všechny, kteří by nám mohli s akcí pomoci. Máme pár nabídek na konkrétní prostory. Zároveň dáváme dohromady seznam přednášejících. Z předběžné dohody vyplývá, že :

  • akce se bude konat v sobotu
  • bude jednodenní
  • bude koncipována jako několik přednášek a tzv. workshopy s předem danými tématy (instalace, šablony apod.)
  • nejpřijatelnějším termínem je druhá polovina října
  • na akci bude vypsáno vstupné, které by mělo pokrýt organizační náklady (pronájem prostor/techniky)

Abyste však nemuseli čekat až do října, pokusíme se propagovat i tzv. Joomla setkání. Půjde o menší akce, které mohou být organizovány "živelně" a odehrávající se třeba ve vašem městě. Máte to do Prahy daleko? Zorganizujte akci u vás v Brně nebo třeba Ostravě. Mělo by se jednat o neformální někahodinové setkání lidí se stejným zájmem. Můžete buď vyhlásit téma nebo si jen tak pokecat. Náš portál vám pak poslouží jako místo propagace vaší akce.

Například - v sobotu 31.září 2012 se uskuteční Joomla! setkání v pražském hostinci U ajťáka. Na programu bude první reálné setkání živých lidí s živou a nemoderovanou diskuzí, abychom se vzájemně poznali. A za týden si probereme třeba celosvětovou Joomla konferenci konanou letos v Německu...

Popusťte uzdu své fantazii, zorganizujte akci u vás a my ji budeme propagovat. Vše nafoťte a pak můžeme udělat i přednášku na Joomla Day. Vylezme ze svých ulit přezdívek na portále a pojďme se sejít jako živí lidé...

Za tým portálu

Sváťa Vít