Přihlásit se

Vypadá to, že akce, kterou známe ze světa jako Joomla! Day tedy setkání uživatelů redakčního systému Joomla! by mohlo dostat konkrétní obrysy. V tuto chvíli však potřebujeme některé informace a ty musíme zjistit od vás. Začtěte se dále a pomozte nám. Aktualizace : Počet lidí, kteří se ozvali, je velmi nízký. Pokud o účasti uvažujete ozvěte se. Pro malý počet zájemců nějakou větší akci raději nebudeme organizovat.

V první řadě potřebujeme vědět, jaký bude zájem. Zazněly tady názory, že byste se chtěli zúčastnit, ale je důležité, kdo na akci bude či dokonce kdo bude přednášet.

Prosba číslo 1 : Pokud chcete přednášet, ozvěte se na e-mail svatopluk.vit(zavináč)joomlaportal.cz. V e-mailu specifikujte téma vaší přednášky, dobu trvání a nastiňte body.

Předběžně plánujeme akci na konec prázdnin nebo i lehce později, vypadá to, že nejlépe by to bylo v srpnu nebo září. Ve hře jsou dvě místa a to Praha či Brno. Rozhodně to bude o víkendu.

Prosba číslo 2: Pokud se chcete zúčastnit, pošlete email na svatopluk.vit(zavináč)joomlaportal.cz. Připište i vámi preferované místo konání.

Ozvěte se však jen tehdy, pokud máte o akci skutečně zájem. Podle zájmu se také musí dohodnout prostory. Bude velmi trapné, pokud domluvíme prostory pro 1 000 lidí a sejde se nás 30...

Vše bude v tuto chvíli sloužit jen jako podklad pro naplánování celé akce. Chápu, že nemůžete (nechcete) přijít bez nějakých podrobností k programu apod, ale na druhou stranu potřebujeme alespoň trochu vědět, zda akci vůbec uspořádat a jak moc se rozmáchnout. Závazné přihlášky budeme řešit později, ale již brzy.

 

Za realizační tým

Sváťa