Mambo má novou verzi i portál

10.06.2007 22:54 530 zhlédnutí
Autor článku
Emil
Článek uživatele

Mambodom.cz

Cesty Mamba a Joomly se rozdělily v roce 2005 a od té doby jsou oba redakční systémy vyvíjeny samostatně. Zpočátku byly velmi podobné a doplňky třetích stran bylo možné používat v Mambu i Joomle. Ovšem s každou novou verzí se oba systémy více profilují a používání společných doplňků je čí dál víc obtížnější, ne-li nemožné. Tento trend je jasně daný a v blízké budoucnosti zřetelně očekávaný.

Provozovatelé bývalého českého Mamboportalu již před časem usoudili, že není možné sedět na dvou židlích a rozhodli se, že budou nadále podporovat jeden systém a tím je Joomla! Mamboportal se přejmenoval na Joomlaportal a dál buduje komunitu kolem Joomly. Uživatelé Mamba se i nadále sdružují na Joomlaportalu, protože v ČR v této chvíli neexistoval komunitní web pro Mambo.

V uplynulých dnech byl založen Český Mambodrom, který je určen českým uživatelům Mamba a mohl by se stát jejich koutkem. Místem, kde najdou češtinu do aktuální verze, místem, kde mohou najít v diskusi radu od zkušenějších kolegů, místem, kde si můžou otestovat různé verze.

Pokud jste z nejrůznějších důvodů uživateli Mamba, jste vítáni na Českém Mambodromu www.mambodrom.cz.

 

Informace o autorovi Emil

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)

Štítky:

Nové články

Související články