Přihlásit se

Včera jsem se dostal osobní zprávu od člověka, který dlouhá léta pracoval pro nás všechny a možná, že jste si ho ani nevšimli. Poměrně mne to mrzí, protože jistou dobu jsem tu práci dělal také a dobře vím, jak náročné to je.

Pokud jste si někdy nainstalovali Joomlu, třeba vás napadlo, kdo vlastně překládá ty všechny anglické texty, kterými jádro Joomly promlouvá k uživatelům. Vězte, že to pro nás dělal Honza Krob. A nebavíme se o tom, že to bylo pár měsíců,bylo to 10 let! V té zprávě, kterou jsem od Honzy dostal se píše, že se z osobních důvodů rozhodl už dále překlady nevytvářet.

Chtěl bych mu touto cestou upřímně poděkovat za veškerou odvedenou práci, které si vážím. A věřím tomu, že se přidáte i vy. Poslední překlad, který byl plně na bedrech Honzy Kroba tak bude překlad nadcházející verze 3.9.1.

V tuto chvíli také přeorganizováváme naše struktury tak, abychom byli schopni další překlady pro vás zajistit, ale veďte prosím v patrnosti, že některé lhůty se mohou trochu prodloužit. Buďte prosím trpěliví!

 

(https://pixabay.com/cs/dík-slovo-dopisy-scrabble-1804597/)