Přihlásit se

ikonka_osconRok se s rokem sešel a máme tu další pravidelnou akci, které se již potřetí zúčastňujeme. Rád bych Vás touto cestou pozval na konferenci LinuxExpo 2010 a Open Source Conference 2010, které se konají v úterý 20.4.2010 v Praze v Kongresovém centru U Hájků.

I v letošním roce můžete využít jedinečné příležitosti k setkání s tvůrci a správci joomlaportálu a zároveň se podívat na mnoho zajímavých přednášek (program je zde). Mimo to se můžete zúčastnit ankety o zajímavé ceny a na našem stánku si můžete koupit první knížku o Joomle vydanou v českém jazyce za výhodnou cenu 400,- Kč. Pokud chcete mít jistotu, že na Vás knížka zbyde, objednejte si ji v našem eshopu itrefa.cz. Platit můžete buď předem, nebo na stánku.

A jak se na konferenci dostat?

Pro neznalé Prahy: Pasáž U Hájků se nachází 5 minut chůze od Metra Florenc, 5 minut chůze od Masarykova nádraží a metra Náměstí Republiky a 12 minut od Hlavního nádraží. Mapku ka najdete na stránkách centra.

Vstup na konferenci je zdarma - při zaregistrování na stránkách konference, nebo si vstupenku koupíte na místě za 100,- Kč.

Na setkání s Vámi se těší Honza, Sváťa, Filbar, Franta, Fenris, Mokrouš a další.

HonzaG

Ps: Možná přijde i Bart:-)