Přihlásit se
V návaznosti na proběhnuvší nominaci v anketě Czech Open Source (která pro nás byla úspěšná) bychom vás požádali o další laskavost - hlasování.Nominace je pěkná a vážíme si jí, teď rozhodují hlasy, které jsou pro nás asi ještě důležitější.

Chcete-li náš projekt podpořit (tedy spíše naše projekty), rádi bychom vás požádali o zavítání na stránky hlasování v anketě Czech Open Source 2009.

Kdo to ještě neví - jedná se o každoroční anketu, které se mohou zúčastnit všechny open source projekty s kořeny v České republice. Celkem pravidelně se našemu portálu a lidem kolem něj daří umisťovat na čelních příčkách. Letos byly nominace trochu zredukovány, postoupilo jen 5 nejčastěji zmiňovaných.

Mám velkou radost, že v kategorii Projekt jste úspěšně nominovali náš portál www.joomlaportal.cz. Bereme to jako výraz důvěry a ocenění práce všech, kteří k chodu portálu přispívají.

V dalších kategoriích je to již trošku jiné, z původních "spřátelených" nominací zůstaly v podstatě jen dvě - Svatopluk Vít jako osobnost a Tady je Svaťasovo , což je blog téhož. Mám-li být upřímný - budu rád, pokud mne podpoříte. Každý hlas, který takto získáme pomůže v tom, že se na Joomlu začne pohlížet méně skrz prsty, což se nezřídka děje.

Pokud chcete, hlasujte pro nás, je to v tuto chvíli důležitější, než nominace. Hlasovat můžete zde a pokud napíšete svůj email, můžete vyhrát i nějakou drobnost v podobě několika knih či předmětů s linuxovou tematikou. Informační článek najdete na root.cz.

 

Za tým joomlaportal.cz

Sváťa