Přihlásit se

Jako každý rok, i letos pořádá portál root.cz anketu nazvanou Czech Open Source . Je určena všem, kteří chtějí ocenit projekty tohoto charakteru. Předchozích ročníků jsme se vždy účastnili a chtěli bychom i letos. Ale záleží jen na Vás a Vašich hlasech!

logo-cos-2009

Trochu jsme podcenili čas. Je totiž zapotřebí nejdříve nominovat. Nominace končí již 5.dubna. Abychom se mohli dalšího hlasování účastnit, musíte nás nominovat. Postoupí pouze ty projekty, které budou nejčastěji zmiňovány. Proto vás prosíme o vaši podporu - nominujte nás.

Na stránce nominace můžete nominovat vaše kandidáty. Pokud byste chtěli s nominacemi pomoci, nabízíme vám tyto tipy :

Projekt
Tady je to asi jasné, pokud chcete dobrý tip, nominujte www.joomlaportal.cz .

Software
Dlouhá léta jsme zde kandidáta neměli. Letos si troufám tvrdit, že bychom něco našli. Což takhle nominovat Phoca gallery? Vy ještě neznáte tuto skvělou obrázkovou galerii pro Joomla?

Akce
Každoročně sníme o tom, že bychom nominovali český Joomla Day, ale zatím se jej nepovedlo uskutečnit. Náš tip tedy směřujeme na LinuxExpo . Letos se tam můžeme setkat na JoomlaDay alpha...

Osobnost
Tato kategorie je hodně nabitá. Dovolím si navrhnout nominovat buď Honzu Guziura (hlavního duchovního otce portálu, Joomly v ČR a dalších joomla projektů) nebo Svatopluka Víta (český překlad Joomly a hlava české komunity). Chcete-li vyberte si.

Blog
Kategorie blog je taková spíše osobní propagace. Pokud chcete, zkuste nominovat blog Tady je Svaťasovo , což je neformální blogovací prostor Svatopluka Víta.

Firma
Také v pohledu na nominace si dovolujeme doporučit. Pokud jste rádi, že joomlaportal.cz a obchod-virtuemart.cz jsou a jsou přístupné zdarma, nominujte provozovatele těchto webů, společnost Testudo corp. s.r.o. Pro propagaci joomly a pro portál udělala hodně také společnost ITX.

Děkujeme za vaši podporu, pomůžete nám dát o naší práci vědět.

Tým kolem www.joomlaportal.cz